Lietuvos prekybos centruose bulgarai gaudys graužikus pasitelkę kates (balandžio 1-osios pokštas)

Jau šį mėnesį didžiuosiuose prekybos centruose pamatysime bulgarus ir jų kates. Prekybos centrai kartu su VMVT ir bulgarais pasirašė trišalę sutartį dėl graužikų naikinimo. Pirmasis į Lietuvą atvykstantis bulgarų specialistų desantas su plėšriomis apmokytomis katėmis ims darbuotis Vilniuje.

„Kai kuriuose prekybos centruose šią šltą žiemą labai suaktyvėjo pelės ir žiurkės. Sulaukta daug žmonių skundų, kad pelės laksto net per kojas, graužia kruopas, cukrų, duoną, makaronus. Išnaikinti graužikų patys centrai nebepajėgūs, nepadeda ir sanitarinės įmonės.

Bulgarai ką tik darbavosi Latvijoje, kur sunaikino milžinišką kiekį graužikų“, – nevartok.lt pasakojo VMVT specialistas Donatas Liubercas.

Bulgarai dirbantys kartu su katėmis yra bene geriausi specialistai užsiimantys tokia veikla. Sutartį pasirašęs Vladimiras Stoikovas sako, kad jų katės yra išskirtinės, protingos, graužikus jaučiančios iš tolo.“Mes žinom, kaip kates paruošti, kad jos sugaudytų kuo daugiau pelių ar žiurkių. Latvijoje pirkėjams patiko stebėti, kaip katės mikliai sutvarko tuos baisius padarus, žmonės net plojo.

Pirkėjai turėtų nebijoti mūsų kačių, jos visos sveikos, prižiūrimos“. Į Lietuvą atvyks šeši bulgarai ir devynios katės. Išvalyti prekybos centrus nuo graužikų planuojama iki vasaros pabaigos.

Priminsime, kad Lietuvoje bulgarai užsiima ir benamių kačių sterilizacija ir kastravimu. Kai kurias kates jie pasiima su savimi ir apmoko medžioti graužikus.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , , ,

Komentarai (2)

  1. montecristo:

    Galiu pasiūlyti savo kovinį katiną 🙂

  2. bilbao:

    Turiu dvi kietas kates,bet bulgarais neims

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>