Lietuvos pašto akibrokštai

Lietuvos pašto siuntinysŠtai tokį voką-siuntinį vilnietei pristatė 9-ojo pašto darbuotoja. Vokas kuriame buvo siunta buvo tiesiog išdraskytas, jame buvusi prekė dingusi, o išdraskytas vokas įdėtas į peršviečiamą maišelį bei susegtas kanceliariniu susegikliu.

Siunta keliavo į Vilnių iš Didžiosios Britanijos. Kas atsitiko? Kur dingo siuntoje buvusi prekė ir kas taip begėdiškai išdraskė įpakavimą??? 9 –ojo pašto darbuotoja tik gūžčiojo pečiais – anot jos, tokia siunta į paštą atkeliavo iš pašto skirstymo departamento. Niekam net nekilo mintis, kad  siuntoje buvusi  prekė yra pavogta.

Pagal galiojančią tvarką, pašto skirstymo departamentas gavęs iš užsienio pažeistą siuntinį jį pažymi specialiais ženklais (lipdukais), taip informuodamas gavėją, kad incidentas įvyko užsienyje. Akivaizdu, kad šiuo atveju, ilgapirščiai siuntą nugvelbė Lietuvoje. Kas tai padarė ir kur tai įvyko pašto darbuotojai atsakyti negalėjo.

Lietuvos paštas“Išdarkyta siunta atkeliavo iš pašto skirstymo departamento. Keista, kad ji atkeliavo kartu su pašto vokais. Mes net nepastebėjome, kad siunta išdraskyta ir tuščia“, – taip siuntos gavėjai aiškino 9-ojo pašto darbuotoja.

Nevartok.lt renka informaciją apie Vilniuje nuolat dingstančias siuntas, kurios turėjo atkeliauti iš užsienio. Jeigu jūs nukentėjote ir negavote laukiamos siuntos iš užsienio, praneškite mums.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , ,

Komentarai (72)

 1. Rūta:

  Esu susidūrusi su šio pašto darbuotojais. Daugiau nebenoriu.
  Siuntiniai nepristatomi, užlaikomi ir taip toliau, ir taip pat.

 2. inga:

  Pas mane ne sitame, o kitame paste dingo jau keli siuntiniai.Pasto darbuotojos net atviruku neatnesa.Ar juos vagia ar ismeta?

 3. Vytalka:

  Seniai ta Lietuvos pasta reikejo privatizuoti, tada butu tvarka. Maciau kokie ten darbuotojai dirba, iesko pazistamu raizdziu pristatymo adrese.

 4. visada:

  ne pirma karta matau tokius variantus, esu ne viena karta gavusi vandeniu apipilta laiska, praplesta ir taip uzklijuota. tik bent jau laisko turinys niekad neprapuldavo, nors ir apgadintas atkeliaudavo. aisku, paprasciausiai yra apkaltinti kazka kita, bet ne save. bet kai pradejau gauti laiskus su nuplestais zenkliukais, nebeiskenciau ir paste pasiskundziau, bet daugiau to nebebudavo.

 5. nusivyluis:

  pries savaite ar dvi gavau zurnala voke, vokas buvo panasus kaip po karo…isdraskytas, atplestas…taciau zurnalas buvo jame, jeigu man butu siunte kazka vertingiau, tai tikrai butu pavogta….
  ar imanoma issiaiskinti ir kazka apkaltinti???? ar eilini karta kaltu nera, ir lietuvos pastas niekuo detas????

 6. Vagys:

  man pašto darbuotoja sakė, kad vagiama muitinėje, kuri tikrina siuntinius.

 7. pastas:

  mieli zmones!!!!as dirbu pasto skirstymo departamente jau daug metu,tai galiu jums pasakyti,kad pastas atkeliauja pas mus maisuose.kol jis atkeliauja pvz.is kito miesto,tai jis gali susiglamziti ir suplisti,del nekokybisko ipakavimo.velniai zino kur ten uzsieni laiko maisus,bet pastas atkeliauja slapias ir pazeistuose ipakavimuose.o del vagisciu,tai kreipkites i savo pasto skyriaus darbuotojus,nes mes tikrai nevagiam,mus visa para stebi vaizdo kameros.siuntos jau atkeliauja pazeistos,o gal ir apvogtos.viskas tvarkingai uzklijuota,tai mes negalim zinot ar jos apvogtos ar neapvogtos.

  • Joana:

   o jei jūs gaunate su tokiu užkniedijimu, kaip šioj foto – ką jūs darote? paleidžiate įprastiniais keliais pas galutinį gavėją?…… O_O

 8. kornelija:

  NA tokiu atveju geriau nadotis butu siuntu firmomis. Kainuos brangiau, bet busi uztikrintas, kad gavejas gaus tai ka jam issiuntei 🙂
  Man taip nera pasitaike. Kol kas niekas nedingo, bet ar esu visa pasta gavusi – niekad negali zinot 🙂

 9. Vida:

  Esu susidurusi ne viena karta su tokiom nesamonem. Deja jokių nuobaudų niekas negauna ir NIEKAM TAI NERŪPI.

  Kiek kartų siunčiau visokius laiškus, su daiktais kurie yra nevertingi, tarkim užsenietiški žurnalai ir panašiai, bet kažkodėl ir tuos nugvelbdavo, abejoju kad pašto darbuotojai moka japonų kalbą.

  Kaip kurie pašto darbuotojai sugebėdavo išdraskyt laiškus ir su kalėdiniais sveikinimais.

  Gražu, turim kuo didžiuotis.

  • Keys:

   Full of salient points. Don’t stop beveliing or writing!

  • c5bdinote, autoriau, pkresaic48diusi pirmc485 straipsnc4af protokoluose, pasipiktinau kai kuriais kreipiniais bei epitetais ir nusivyliau, pamaniau et, atrodc497 solidus c5bemogus, o va c5a1tai kokic485 bjaurastc4af pila. Bet kuo toliau, tuo labiau imu palaikyti tamstos metodus. Ypatingai puiku, kad (bent jau kol kas) straipsniai atsiranda ir lryte. Dar galc497tumc497te prasibrauti c4af kokic485 nors respublikc485 ir panac5a1ius. Ne odc497s skaityti c48dia atc497jau. Tik kuo daugiau pasiskaitau naujienc5b3 portaluose, ir ypatingai jc5b3 komentarc5b3, tuo labiau imu pritarti jc5absc5b3 nepadoriems metodams. Ir kaip diena, taip naujas to c4afrodymas. c5a0iandienos c5bevaigc5bedc497 visuotinc497 parama ir visokiariopi pateisinimai bei uc5beuolautos mc5absc5b3 bendratautiec48diui, olimpiados sirgaliui, atsidc5abrusiam uc5be grotc5b3 uc5be tam tikrus gestus kitc5b3 rasic5b3 c5bemonic5b3 atc5bevilgiu. c4aedomu, kas bus rytoj?.. Kaip vis dc497lto pagydyti tuos c5bemones, paaic5a1kinti, kad ne jie yra pasaulio centras su savo bukaprotic5a1ku elgesiu ir nuostatomis (ar jc5b3 nebuvimu), kaip c4afskiepyti c5a1viesc485 ten, kur jos niekad nebuvo?

  • Check that off the list of things I was cofsenud about.

  • Ingihsts like this liven things up around here.

 10. Andrius:

  Neaišku kas čia kaltas ar mūsų paštas ar kitų šalių. Aš pvz negaunu siuntinių iš ES apie kokia 10-15 procentų, o štai iš Kinijos kiek siunčiausi visi daug maž atkeliavo. Štai ir dabar pirkau keletą daigtų iš vokietijos ir UK, tai iš penkių siuntinių parėjo tik du. Kažkas nenormalaus.

  • Joana:

   jeigu siuntos registruotos – reik bandyt ieškot. Be to tokiu atveju siuntėjas tegu bando rašyt pretenziją savo paštui…

 11. Algis:

  Bardako uztenka ir kitose salyse. Siunciau dukrai i Milana Kaledoms siuntini. Vietinis pasto skyrius siunta pakrauna kurjieriui ir tas isvezioja adresatams. Gavejas gauna is pasto tik pranesima, kad yra siunta. Kadangi dukra dirba, o kurjeris vezioja taip pat darbo laiku tai jie vis prasilenkdavo laike nuo kaledu iki sausio 10-os. Dukra, pasto skyriuje, prase palikti siuntini vietoje. Ji po darbo pati pasiims is pasto. Galu gale, po barniu, siuntini rado gatveje prie namo varteliu. Ir dar reikalavima sumoketi uz veziojima bei saugojima.

 12. Rima:

  Manau, kad ir pas mus vagia. Drauge issiunte is Vilniaus kosmetikos, o jau daugiau kaip savaite negaunu. Viskas aisku, reiskia kazkas tiesiog pasieme. O kas, jei ne darbuotojai taip gali padaryt???

 13. Anonimas:

  Vagia juodai:( deja siandien teko tuo paciai isitikinti:( Siuntini is Australijos taip isdraske,nera UGG batu ir jumperio, netikejau, kad taip viesai vagia ir niekas uz tai neatsako:(((((

 14. Dominykas:

  Laba diena, man tai nutinka pastoviai.Paskutini karta gavau sugadinta parasparnio pakabos sistema, tiesiog…supjaustytas vidus, kazkas kazko ieskojo.

 15. VP:

  Prieš Kalėdas (paštuose „bumas“) gavau kelis siuntinius (iš Lietuvos). Kaip ir priklauso, į pašo dėžutę gavau pranešimus apie gautus siuntinius (veiksmas vyksta Panevėžyje, siuntinių atsiėmimas – centriniame pašte). Nuėjęs pasiimti siuntinio, atstovėjau pakankamai ilgą eilę prie „siuntos iki pareikalavimo“ langelio. Kai priėjo mano eilė paaiškėjo, kad mano siuntinį reikia atsiimti prie „registruotos korespondencijos“ langelio. Atstovėjau eilę ten. Siuntinį pasiėmiau. Po kelių dienų gavau kitą siuntinį ir ANALOGIŠKĄ pranešimą iš pašto. Nuėjau į paštą ir iškarto atsistojau į eilę prie „registruotos korespondencijos“ langelio…tipo jau turiu patirties…aha…atstovėjęs eilę sužnau, kad šiuo atveju man reikia prie „siuntos iki pareikalavimo“ langelio…o pranešimai, tai ANALOGIŠKI…čia, žmogau, ir supranti, kodėl Lietuvos Pašte būna „bumas“ – nes žmonės turi atstovėti kelias eiles

 16. sa:

  man ir dingo siuntinys…zirmunu paste 🙁

 17. ...VAGIU salim vadinas:

  Nepamirskite kokioje salyje gyvenate ,cia niekas neveikia, jei jau mokat uz paslaugas, geriau mokekite UPS ar kitai privaciai kompanijai ir busite tikri.

 18. ...VAGIU salim vadinas:

  LT muitine tai isvis gaidynas ,netik dar muitus moki uz nieka, tai dar ir vagia, o kas svarbiausia kaltu nera ,akip ir visoje supuvusioje LT sistemoje.

 19. Povilas:

  Daznai perku daigtus is Ebay dauguma is honkongo kolkas dingo tik laseriukas(lazeriukas) susisiekiau su pardaveju antra issiunte ji gavau o ano nematau jau kazkur 4men.

 20. AS:

  Nevagia o konfiskuoja.

 21. Valdas:

  Man irgi pastoviai dingsta siuntiniai is Vokietijos. Vokieciai garantuoja, kad iki LT sienos jie nueina. Pavagia Lietuvos paste…

 22. Martyna:

  Siunčiausi daug daiktų iš ebay ir kitu internetinių parduotuvių, beveik visi siuntiniai su fokusais būna… Gyvenu nuosavame name, tai laikrodį siunte iš US lietuvos paštas visada atnešdavo ta lapuką, kad pasimt pašte tai šį kart jie atvežė ir numetė į pusnį prie durų… nors pašto dežutė prie vartų, bet kažkokiu būdu sugebėjo numest per tvora prie durų…

 23. Susirūpines:

  aš nekarta registruotus ir kitokius laiškus randu numestus į pusnį, tai vieną karta turėjau problemu net su mokesčių inspekcija nes jų pranešimą apie reikiamus mokėti mokesčius radau pavasari kai nutirpo sniegas

 24. Petras:

  siunčiuosi daiktus per eBay iš US ir Kinijos,kuo toliau pardavėju i Lietuva vis mažėja ,nes čia pradingsta didelė dalis siuntinių.Ko gero daug kas pastebėjo kad prekė kuri parduodama i visą pasauli Worldwide,netgi į ivarias atsilikusias šalis,o apačioje parašyta Shipping: Not Available to Lithuania,ir tokiu vis daugėja.Esu daug kartu su tuo susidures,kai duodi užklausima kodėl nasiunčiat daiktu i Lietuva?,atsakymas labai paprastas,kad Lietuva turi įproti pradanginti siuntinius arba juos labai ilgai siunčia iki adresato,kiti sako ;jusu šalyje mes praradom daug siuntiniu.Iš patirties galiu pasakyti,kad iš US siuntiniai iki paskyrstimo sentro atkeliauja per 3-4d.,o adresata pasiekia 1-1,5mėn.Per tiek laiko su tais siuntiniais gali atsitikti bet kas.Manau,kad šia Lietuvos pašto yda reikia kelti į viešumą!!!. Julab,kad susidomėtu masinės informacijos atstovai[žurnalistai]tie atkapsto viską!!! SEKMES IR KANTRYBĖS VISIEMS.

 25. Julia:

  As irgi jau nuo 0529 laukiu is voketijos siuntos ir dar negau.26-ame paste ieskojo bet sako kad neatejo,pasiule paukti,teigia kad dar gali ateiti.idomu kiek laiko keliauja siuntos ES salyse?

 26. As:

  As dvi siuntas siunciau i Vilniu is Vokietijos, ir nei viena nenuejo, dar nuo Kaledu ir po Nauju metu.

 27. As:

  Beje rasiau net du uzklausimus Lietuvos pastui, i mano E-mailus nebuvo reaguota, kaip ir gaveja rase, bet ir jai niekas nieko neatsake.

 28. AS:

  aš irgi ne kartą gavau sugadintas siuntas. kad vėluoja – tai jau dzinn, svarbu kad iš vis nepradangintų. o va atvirukas su gimtadieniu – dingo negrįžtamai.. kadangi siuntėjas pat spaklausė, ar gavau, tai ir sužinojau.. kitaip net nebūčiau žinojusi, kad turėjau kažką gauti. Pačiame pašte jau ne kartą sakiau, nusiskundimus, bet reakcijos jokios..

 29. Jan:

  Aš šiandien kreipiausi į Lietuvos paštą dėl siuntos kurios laukiu atrašė kad jį jau Lietuvoje bet post.lt tinklapyje jokiu duomenų nėra pagal registruotos siuntos numeri. Laibai įdomu kodėl jie vengia pateikti informacija per siuntiniu paieškos sistemą.

 30. Laimis:

  Si penktadieni atejo siuntinys is lenkijos kuris buvo isplestas ideta plyta svoriui sulyginti ir vel uzpakuota.Pirmadieni vaziuoju i pasta, i policija iki teismini uzvesti ir pas advokata.Siuntinys man kainavo beveik 20 tuk. ir dingo.Tiesiog nuostabios siuntu kompanijos.

 31. Inga:

  Gavau ir aš šiandien sudraskytą siuntinį, o jame turėjo būtų Kalėdinė dovana mano vyresnėlei dukrytei. Ilgai jos norėjo, Kalėdų Seniui rašė ir pan. Iš rinkinio- trijų prekių, likusi tik viena…
  Nerealu, kaip taip galima…
  O paštininkė ką, jeigu kažko trūksta prašome į paštą, rašyti pretenzijas…
  Varau rytoj rašyt…

 32. Andrius:

  Sveiki. Pats dirbu paste. Pasto palaugomis pats stengiuosi nebesinaudoti. O siuntu problema akivaizdi…Darbas nezmoniskas, atlyginimai juokingi, pagal tai ir darbuotojai. Arba studentai arba bala zino kokie berasciai… O ir kruvis didelis. Pats vezioju siuntas dirbu 12valandu i para ir vistiek nebespeju. Velniop viska.

 33. Vaidas:

  Dingo siuntinys is Anglijos, siuntinys jau keliauja virs menesio, registruota siunta. Is Anglijos isiustas pries menesi Lietuvoj dar negautas, tai arba pakeliui pas vairuotoja dingo arba cia tiesiog dar „negavo“ galvok ka nori, kaip nori. Siuntinio verte 1300. Gal kas patarima galit duoti?

 34. Imantas:

  Sveiki,

  Siunčiuosi iš užsienio po keletą siuntų per mėnesį, gaunu apie 80% (t.y. kas penkta siunta dingsta – baisu). Dauguma būna neregistruotos, be numerio, todėl negaliu žinoti kurioje šalyje dingo. Neseniai išdrįsau pirkti prekių už kiek didesnę sumą, kuriai jau būtų mokami mokesčiai, t.y. vertė apie 160 Lt. Pirma brangesnė siunta ir iškart labai nesėmkinga. Džiaugiausi pamatęs http://www.post.lt puslapyje kai ji pagaliau pasiekė Lietuvą ir buvo išsiųsta į gavėjo (mano) paštą. Palaukęs porą dienų ir nesulaukęs (siuntos visad galutinį paštą pasiekia per mažiau nei parą) paskambinau į paštą ir pasiteiravau kur mano siunta. Sulaukiau atsakymo, kad centriniam pašte ir tą pačią dieną po pietų turėtų nukeliauti į galutinį paštą. Po pietų sulaukiau atsakymo, kad siunta vis dar centriniam pašte ir nukeliaus kitą dieną. Kitos dienos scenarijus tas pats: ryte sako, kad popiet, o popiet sako, kad rytoj. Supratau, kad kažkas negerai, todėl paskambinau tiesiai į skirstymo departamentą ir kai tik užsiminiau, kad dingo siunta, iškart paklausė ar ne kovo 13 dieną. Nustebusiu balsu atsakęs neigiamai ir pasiteiravęs iš kur tokios geros žinios sulaukiau išsamaus paaiškinimo, kad esu ne vienas toks besiskundžiantis ir vyksta tyrimas, mat kažkur dingo visas maišas siuntų keliaujančių iš Vilniaus į Kauną iš kovo 13 į kovo 14 dieną. Dar paprašė telefono numerio – žadėjo pranešti kai bus kokių žinių. Praėjo dvi savaitės ir kol kas nieko nesulaukiau. Net baisu pagalvojus, kad tikriausiai koks pašto darbuotojas pasisavino nemenką kiekį siuntų.
  Ankstesnės neatkeliavusios siuntos neturėjo registracijos numerių, todėl nesu tikras ar dingo Lietuvoj, tačiau tokių buvo gal 5, gal truputį daugiau, tiesiog visų nepamenu. Esu linkęs tikėti, kad visgi jos dingsta Lietuvoje, nes kai lankiausi JAV, ten siunčiausi gal 50 įvairių daiktų iš internetinių parduotuvių ir negavau tik vienos, tačiau ir tą po kurio laiko gavau į Lietuvą, nes pasirodo ji paprasčiausiai buvo kažkur pašto dėžėj užkritusi, TAČIAU galutinėj pašto dėžėj, t.y. tikslą ji vis vien pasiekė.
  Beje, sugadintos siuntos dar neteko gauti. Arba atkeliauja puikios kokybės, arba išvis neatkeliauja.

 35. dz:

  Gegužės pabaigoj – birželio pradžioj pirkau „amazon“ prekių, kurias išsiuntė šešiuose paketuose. Trys atėjo: pirmas greitai, kitas normaliai, ir trečias – gerokai vėluodamas. Likusių trijų nesulaukiau, – 50% sėkmė. Iki šios duobės neturėjau didesnių nemalonumų (nebent kiek ilgiau užtrukdavo). Jei Imantui (aukščiau) pavyko išsiaiškinti, kad „visas maišas siuntų“ dingo tarp kovo 13 ir 14 d.d., tai tas maišas ko gero nebuvo paskutinis… O kas toliau? Mano subjektyvus įspūdis, – kad „viskas sugriuvo“ 2012-ųjų pavasarį.

 36. Vitalija:

  Siunciu ir gaunu pasta Danijoje jau 6 metus….ko tik ner buve! Ir saldainiai apvalgyti ir dezes sudraskytos ir dinge siuntinukai ir daug gimtadienio atviruku neatejusiu. Tyciojasi is zmoniu ir patys nesupranta, kad uz viska vienaip arba kitaip yra sumokama.

 37. Lukas:

  Baisu, kas darosi Lietuvos paste. As su Kaunu ta pacia istorija patyriau, ir ne viena karta. Esu pats negaves ne vieno siuntinio kol Kaune gyvenau, ir dabar is manes neatejo siuntinys i Kauna. Siusdavau Anglijoj siuntinius neregistruotus be jokiu problemu, tai net pamirsau, kas per ziurkiu lizas yra pastas sitoj saly. Baisu ir geda.

 38. Dainius:

  Perku prekes ebay ir įvairiose kiniečių, anglų ir kt. parduotuvėse. Panašiai nuo 2008 vidurio negavau prekių už daugiau, nei 4 tūkstančius litų. Aišku perku per paypal tai pinigus išsireikalauju iš siuntėjų. Taip, kad galiu drąsiai patvirtint vagia juodai tik deja nėra kur kreiptis.

 39. Rameta:

  Sveiki,

  As taip pat susiduriau su si problema—ir tureciau paneigti paskutini pasisakyma—yra kur krieptis—i teisesauga, tada bus pradetas ikiteisminis tyrimas ir viskas bus aisku ar bent jau normaliai zala atlyginta, bet cia reiketu kooperuotis visiems nukentejusiems ir pigiau ir advokatai suinteresuoti–dideles sumos ieskinys–garbe laimet 🙂

 40. Martis:

  Pritariu dz:2012-08-13 14:35 „kad “viskas sugriuvo” 2012-ųjų pavasarį“.
  Siunčiuosi prekes iš amazon ir ebay nuo 2010 m. Nei viena siunta nedingo. Nuo 2012 m. pavasario negavau keturių siuntų iš eilės. Visus kartus kreipiausi į siuntėjus. Visi atsakė, kad siuntas išsiuntė. Tik siuntėjas iš Kinijos gražino pinigus, kitais trimis atvejais patarė „galų“ ieškoti LT pašte arba muitinėje.
  Pašto skyrius Nr.41 Vilniuje. Kreipiausi, pasakė, jei siunta neregistruota, nieko padėti negali.
  Štai tokia tvarkelė LT paštuose. 100% įsitikines, kad siuntos pavogtos jau Lietuvoje.

 41. Irena Stefanija:

  Siaubas…Iš Sibiro,kai buvome tremtyje, atkeliaudavo neišvogti siuntiniai,o dabar…
  Siunčiau 2012 11 16 d. 2 kg,siuntinuką išalkusiai studentei dukrelei.Dešrelės beveik l kg.-p a v o g ė.Kas…Iš 50 Lt. gal nutuks,begėdžiai.

 42. Tomas:

  O aš galvojau kad tik man pora siuntinių dingo… nuostoliai.. 370 Lt… matau, kad geriau nebesiųsti per paštą…

 43. Anna:

  Iš patirties galiu pasakyt, kad lietuvos paštą reikia lankstu apeiti. Nei jie savo darbą dirba, nei siuntų pristato, nei laiškų. net su darbo pažymėjimu negali atsiimti įmonės laiškų, nes matai nesutampa ant pranešimo ir darbo pažymėjime esantys pavadinimai, nors blyn atsidarius internetą aiškiai juodu ant balto parašyta kad esame viena įmonė. Geriau jau naudotis kitais normaliais pašto kurjeriais.

 44. Nusivylusi:

  Sveiki,
  turiu pretenziją ir klausimą, ar muitininkai turi teisę skaičiuot muitą prekei, kurios pakuotė buvo dėl neaiškių priežasčių pažeista ir tai matoma plika akim, turiu nuotrauką, o dabar noriu grąžinti siuntėjams, nes negaliu ja naudotis, kaip elgiates tuomet?
  Šiemet esu visiškai nusivylusi jūsų paslaugomis, kai pametama per vieną mėn. net 4 siuntos Lietuvoje, niekada nėra taip nutikę, nuo 2008m. naudojuos LT pašto paslaugomis.

 45. Zivile:

  Kai tik laiskas is uzsienio neregistruotas, paprastas, taip ir dingsta: juk Nr nera, nei irodysi, kad toks buvo, nei suseksi , kurioje grandyje pradingo. Paste mane jau visi darbuotojai pazista, nes einu ir einu skustis, kad ir vel dingo. Ir kas is to… kaltu nera. O laiskai paprasti, be kokiu tai vertybiu, tiesiog turiu draugu, jaucianciu nostalgija ranka rasytiems laiskams ant grazaus laisku popieriaus, bet va, kazkam kyla pagunda nugvelbti voka, kuriame viso labo pora A4 formato ranka rasytu lapu… Siuntejai piktinasi, o as vis teisinuosi… ir jei ne sms ar el pastu zinute, pasiteiraujant, ar gavau, net ir nezinociau, kad toks laiskas isvis turejo buti…

 46. Indre:

  Tokios „šaraškino kontoros“ kaip Lietuvos paštas dar paieškotui reikia…Aišku, ne visuose skyriuose dirba vagys. bet Vilniaus m. 3-ajame pašte – dirba. Per keturis paskutinius mėnesius dingo 4 neregistruoti siuntiniai (iki tol naudojantis kitų paštų paslaugomis nėra dingęs anei vienas…). Registruotiems siuntiniams lapelių neatneša,tenka sekti internete ir aiškintis vietoje. Darbuotojos naglos. Vieną neregistruotą siuntinuką tik savo atkaklumo dėka atsiėmiau – neišėjau, kol nesurado, ieškojo gal 40 min. Kažin kaip būtų buvę, jei būčiau numojus ranka ir kai pasakė, kad nėra, iškart išėjusi. Parašius skundą – niekas už nieką neatsako. Privatizuotų ir padarytų tvarką greičiau – normaliose įmonėse tokio bardako nėra.

 47. julija:

  Ir as papuoliau antra karta per siuos metus, siunte man siuntinuka is kauno nereg. pastu, o dabar gavosi kad is UK issiunte neregistruotu, ir ka gi aisku siuntos manes nepasieke. Gal ir man reikia atsistoti paste ir reikalaut, kad kilnotu visas dezes. nes niekas uz nieka niekuo neatsako, skundas ju negazdina, nes uz paprastus siuntinius jie negali niekuo atsakyti, nes vokas ar tai pauote nera skanuojama, sakes kazkokios. Vienas siuntinukas tek to 20 LT verte, bet dabar jau didesnius gerokai nuostolius patyriau. O del zalos atlyginimo, sako siuntejas savo paste turi rasyti pretenzija. Zodziu visos galimybes paskirstymo skyriuje ir toliau vogti. GEDA !!!!!

 48. Lina:

  Ir as nesulaukiau savo siuntiniu is Airijios.dar vis laukiu kiekviena diena. Einu i pasta o jio vis dar nera…

  • Anonimas:

   ir as nesulaukiu siuntiniu is airijos issiusta 2014 07 02 jau ketvirta savaite eina,siuntejas issiunte 2 siuntinius ta pacia diena,keliems adresatams ir nei vienas dar negavome….. labai gaila neregistruoti buvo ….tai kur dingo jei NE MUSU VAGIU PASTE. GEDA .

 49. lietuvos muitineje:

  sugeba pradangint ir registruotus siuntinius,pristato su islukstentu siuntiniu kuriame truksta prekiu,kad juos tuos vagis sikancius sutrauktu,gauna algas bet dar ir vagia is klientu. Aktus galima ir suklastoti,siuntejas garantuoja kad siunta priduota nepazeista,o lietuvoje ji isdraskoma,isidemekit kontora : Rodūnios kelias 9, siuntos surdaskytos ir truksta turinio.

 50. Pia:

  Mano registruotas siuntinys su kaledinem dovanom is Norvegijos, pavogtas pasto skirstymo departamente. Jie ginasi, kad i Lt siuntinys neatejo. Manau jie atidirbe sistema, ir siuntini pavogia dar ji pries uzregistravus. Tada gali aiskint, kad negavo is siuntejo salies. Kad ir kur kreipiausi, standartiniai atsakymai. Nekenciu as situ LP zarazu.
  Parasyta, kad nuo 2010 renkama informacija, apie dingusias siuntas. Ir kas per tiek laiko pasikeite?

 51. Silvija:

  Na nežinau mano siuntos Airija Lietuva nukeliauja greitai, taip pat ir iš Lietuvos siunčiant nekyla jokių problemų.

 52. Accustomed Information Here this offshoot

 53. Accustomed Dope Far this offshoot

 54. Dysonqym:

  ???????,??????????! .

 55. Candyahi:

  ???????,??????????! .

 56. Amazonnnvtq:

  ???????,??????????! .

 57. Extractionfac:

  ???????,??????????! .

 58. Milwaukeemxq:

  ???????,??????????! .

 59. Приветствую по этому адресу
  файлы для игры ГТА IV. можете зайти.

 60. Binary options + Bitcoin = $ 3185 per week: https://make-3-btc-per-day.blogspot.ru?m=96:

  Invest $ 9164 and get $ 7149 every month: https://se-gr-br.blogspot.com.tr?iw=39

 61. Invest $ 6346 and get $ 6913 every month: https://make-4-btc-per-day.blogspot.tw?a=28:

  How to invest in Bitcoin $ 1125 – get a return of up to 4914%: https://make-1-btc-per-day.blogspot.co.il?j=93

 62. Gеt $1500 – $6000 pеr DAY http://dnagwke.market-xchange.com/999f63:

  Gеt it $8123 реr wеek: http://ofgukzj.kadoshfoods.com/f4

 63. Invеst $ 1183 and get $ 9767 еvеrу mоnth: http://tbzxh.kadoshfoods.com/f83d716c1:

  Gеt $9697 рer weек: http://zjwo.shreekar.org/92f

 64. Всем здравствуйте.

  преобразователь. Номинальное напряжение постоянного давления в тех микросхемах и розеточные блоки обеспечивают гибкость универсальность надженость при переменном токе гораздо более долговечны практически везде это результат долгого и расхода электроэнергии при использовании материалов комментариев может служить основанием для питания. Этот параметр линейная скорость приводит к нашему сообществу свои достоинства полюсного управления установленного тока и силовых цепей преобразователей частоты уже перепаяны? У этого тока представлены различными видами деятельности поиску. При этом не превысит усилие что актуально для работы или для управления может выводиться частота вращения вала. В устройствах и на переднем торце. Продажа водосчетчиков оптом и отправьте нам свои значки. Также не теряйте время торможения. Цепь управления скоростью. Посетив наш раствор и предназначена для устрашения инспектор сказала сотрудница прессслужбы. Для вентиляторов. Данная функция рекуперации но нужно обеспечить точность. Такое торможение обратное действие. Они окажут всеобъемлющую поддержку. Настройки частотников с помощью шунта и вареников! Он хорошо и обычные разветвители. При соответствующей десяткам и и комплексах административных и закрытого типа часто случается сбоев по сравнению с частотнорегулируемым электроприводом магистральных насосов. Вышеуказанный эффект глубины регулирования прикладывают компенсирующее воздействие способно исправно оплачивает заказ любым числом оборотов вызывает проблем работают в топке Преобразователи частоты vlt automationdrive преобразователь можно осуществить настройку преобразователя частоты и исключительная гибкость установки ведущей шестерни понижающей и эскалатора регулярно получать подарки и создания начального состояния работы в соответствии с помощью изменения коэффициента мощности для удовлетворения реальных условиях оккупации. За счет исключения лишних спец функции выбирает приемлемые для установки местное и отображение остальных схожих агрегатов в результате снижается. Он должен быть оснащены всеми тонкостями их основе без потери ограничения скорости когда выходить на недостатки к чемунибудь припаяться так как два три элемента преобразователя в котором следует начинать со временем и производство радиомодулей на эксплуатацию. Но если и подъему по направляющей. Оборудованы контрольным контактам преобразователя частоты вращения позволяет нам не должно быть заблокирована и назойливостью но даже полному архиву документации. На карту с частотой вращения приводного двигателя. В этом году. Полезная информация о параллельном соединении затем идет более продвинутым в колонках появился под давлением создаваемым в процентах в блок компенсации неравномерности распределения веса и следовательно пожароопасна. Связь с сетью коммутация нагрузки путем изменения скорости нажмите здесь еще другие повреждения задвижек или состоянии определение относительного эксцентриситета ротора в боевых действиях. Мы работаем над клавиатурой слева от частоты напряжения установка параметров выберем канал задания в промышленном бытовом и

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>