Kol TEO darbuotojai dykaduoniauja, klientai netenka kantrybės

„Esu pasipiktinęs TEO darbu. Apsilankęs Savanorių  pr. TEO salone Vilniuje pastebėjau, kad iš 16-os  klientus aptarnaujančių darbo vietų dirba tik 6-ios. Lankytojai priversti laukti pustuščiame salone mažų mažiausiai 20-25 min. Kokios tokio nedarbo priežastys ir kodel klientai priversti ilgų ilgiausiai laukti eilėse?“, – nevartok.lt piktinosi TEO salone apsilankęs Kostas.

Vyras prisipažino, kad turėjo pusvalandį laisvo laiko ir norėjo užsisakyti naują paslaugą. Deja po ilgų laukimo minučių Kostas nesulaukęs aptarnavimo apsisuko ir neužsakęs paslaugos išėjo.

„Visų pirma norėčiau atsiprašyti kliento už jo patirtus nepatogumus ir tai, jog teko lukterti jį aptarnavusio konsultanto. Klientų srautus ir operatyviam jų aptarnavimui reikalingų darbuotojų skaičių prognozuojame remdamiesi patirtimi ir keldami tikslą, jog klientai kuo greičiau gautų jiems dominančią informaciją ar galėtų užsisakyti paslaugas.

Vasarą ir rudens pradžioje į TEO klientų aptarnavimo skyrius atvykstančių klientų skaičius būna kiek sumažėjęs, o didžioji dauguma klientų būna aptarnaujami maždaug per 5-15 minučių.

Tikimės, kad į klientų aptarnavimo skyrius ateinančių klientų skaičius kiek padidės priartėjus analoginės antžeminės televizijos išjungimui spalio pabaigoje. Šiam laikotarpiui bendrovė aktyviai rengiasi – bus ilginamas klientų aptarnavimo skyrių darbo laikas, sutelktos papildomos specialistų pajėgos“, – nevartok.lt teigė TEO komunikacijos vadovas Antanas Bubnelis.

„Jeigu TEO nepakeis požiūrio į klientus, bendrovė greitai jų neteks“,  – įsitikinęs Kostas.

Dėkojame Kostui už informaciją.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , ,

Komentarai (2)

  1. Darenas:

    Na ir bajeriai.Britanijoje zmogus labai greit toki tiekeja permestu

  2. Rasa:

    nuo 2012 m niekas nesikeičia. esu labai nusivylusi jų paslaugomis. kiekviena konsultantė teigia vis kitą tiesą, o atvažiavus į aptarnavimo skyrių dar naujienų išgirsti. kaskart absoliuti nepagarba klientams.
    taip kad jei tinka paslaugų teikimas kai įvykus gedimui ir panašiai paskambini paklausyt muzikėlės už maždaug 10 lt – teo pats tas

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>