Kelionė autobusu, kurios pakartoti nesinorėtų

julturas2Liepos 25 d. važiavau įmonės „Julturas“ mikroautobusu (valst. nr. DCZ 236) maršrutu Vilnius-Anykščiai. Nieko nekomentuosiu – išvadas, manau, pasidarysite patys:
– Vairuotojas priekyje sėdinčiai keleivei (pažįstamai) papasakojo apie neseniai duotą kyšį policijai, kai buvo sustabdytas sostinėje, nes įvaižavo į sankryžą degant raudonam šviesoforo signalui. Kadangi pasakojimas buvo su smulkmenomis, mano nugirsto pokalbio informacija perduota policijai.
– Vairuotojas visos kelionės metu saugos diržo nebuvo prisisegęs, tik persijuosęs per juosmenį. Tą patį ragino daryti ir šalia sėdinčią kelevię, vis paminėdamas apie galimybę sumokėti kyšį.
– Vairuotojas du kartus kalbėjo mobiliuoju telefonu, tuo metu vairuodamas mikroautobusą, pilną keleivių.
– Priekyje sedėjusi vairuotojo pažįstama, nors ir nesumokėjo už bilietą, nesuteikė galimybės atsisėsti už kelionę susimokėjusiems keleiviams, kurie turėjo stovėti.
– Vairuotojas kitam savo pažįstamui leido sedėti labai nesaugiai, šalia pavarų perjungimo svirties, kur neįrengta sėdimoji vieta.
– Vairuotojas visos kelionės metu blaškėsi, nes kas kelios sekundės galva nukrypdavo į šalia sėdinčius pažįstamus keleivius, todėl ne kartą buvo užvažiuota ant skiriamosios juostos, o nedidelė atkarpa važiuota ir kelio greitkelio pakraščiu, kur to daryti negalima.
– Galų gale į saloną įkrito nemažai sveriantis stoglangis, tačiau tuo metu po juo keleivių nebuvo.
Gero kelio!

Tomas

 

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , ,

Komentarai (5)

  1. Anonimas:

    ot verksnys 🙂

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>