Kaip brangiai apsipirkti pigu.lt

kortele

Už šią atminties kortelę pigu.lt paprašė 5 Lt administravimo mokesčio

Pigu_tituline„Kalėdinę nuotaiką sugadino bandymas pigu.lt nusipirkti 63 Lt kainuojančią atminties kortelę. Susirandu norimą pirkti atminties kortelę. Neprašau jos pristatyti nei į namus , nei į paštomatą, sutinku ją atsiimti pigu.lt prekybos vietoje. Ir čia manęs laukė Kalėdinis „gaidys“ – pigu.lt paprašė 5 Lt.administravimo mokesčio, neva prekė per pigi, ją reikia paruošti ir padengti sandėlio sistemos palaikymą. Norisi sušukti – KĄ??? Tai reiškia, kad kortelė man kainuotų 68 Lt. Pigu.lt teigia, kad administravimo mokestis taikomas užsakymams, kurių krepšelio suma yra mažesnė nei 69 litai / €19,98 imtinai. Esu tapęs ir pigu.lt VIP nariu. Pigu.lt žadėjo: VIP nariams suteikiamos nuolaidos:
– NEMOKAMAS prekių pristatymas;
– Ypatingos akcijos bei SPECIALIOS nuolaidos tik VIP nariams.
Skamba gražiai. Tai, o kur žadėtosios VIP nario privilegijos? Ir kodėl taip lupikaujama? Aš, kaip pirkėjas tokį mokestį vertinu, kaip papildomą būdą negražiai užsidirbti. Spjaunu į pirkinį, tegul anuliuoja brangininkai mano pigu.lt litus (jie galiojo iki Kalėdų), bet kitos nereikalingos prekės tikrai nepirksiu.

Pasižvalgiau po kitas internetines parduotuves. Nesugaišau daug laiko ir tokią pat kortelę nusipirkau už 58 Lt. Dešimt litų pigiau, nei pigu.lt.  Pigu.lt – labai brangu ir jokio lojalumo savo klientams“,- nevartok.lt pasakojo Vytautas.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , ,

Komentarai (9)

 1. Ryčardas:

  ten viskas pas juos labai brangu

 2. To,as:

  ir man taip buvo, irgi labai supykau, juolab, kad ejau pas juos atsiimti prekes. Cia paskutinis isdurinejimas tie 5 LT admin mokestis. Daugiau ten nieko neperku, tai svarbi smulkmena. Bet to, ten tikrai NERA pigu.

 3. geras:

  pritariu, yra ir geresnių vietų pirkti.
  tereikia per google susivesti norimos prekės pavadinimą.

  • Anonimas:

   tereikia per google susivesti norimos prekės pavadinimą.Tai cia turetu kiekvienas zinoti.

 4. Cesarius:

  taip aš norėjau pirkti pigią prekę , žiūriu 5 lt. adm. mok. dar nuvažiuoti 2,20 x 2 = 4,40 lt. žiūriu per brangu , tai nepirkau .

 5. lolo:

  aga, irgi uzkliuvau uz ju netiketo mokescio, reikes eiskoti kitu eshopu.

 6. Jan:

  Jau seniai nieko is ju neperku ir atsisakiau ju melagingu naujienlaiskiu.

  Ir be tu administravimo mokesciu kainos tikrai kosmines, turbut visas prekes (jau gerus metus visas reikiamas prekes randu zymiai pigiau kitu) galima rasti pigiau kitose parduotuvese. Ir sakant pigiau turiu omeny tikrai ne 10lt skirtuma. Keista, kad kazkas dar is ju perka…..

 7. (ne)Pigu:

  nu dabar ai 2.49EUR. nelabai suprantu

 8. Vilma:

  Manau rimtesnius pirkinius, tokius kaip buitinė technika, baldai, kėdės internetu pirkti reikėtų iš specializuotų parduotuvių, o ne tokių, kurios prekiauja nuo kūdikių reikmenų, kvepalų iki spintų

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>