IKI save giria, bet taupo pirkėjams neįrengdama tualetų

„Viešas tualetas prekybos centre,  o ne paprastoje parduotuvėje, turėtų būti. Deja IKI ŽIRMŪNŲ G. 2 viskas kitaip. Prekybos centras atsinaujino,  bet deja neisskyrė lėšų tualetui. Septynerių metukų broliukas, besiprekinant šioje parduotuvėje, pasiprašė i WC.  Atsinaujinusiame IKI prekybos centre, kuris per reklamas skelbiamas pačia gražiausia parduotuve, tualeto iš vis nėra !“, – piktinosi rekonstruotame IKI prekybos centre apsipirkęs Tomas.

Apsilankius Tomo nurodytame prekybos centre įsitikinome, kad tualeto išgirtame prekybos centre iš tiesų nėra.

„Kur įkurtas tualetas? Parduotuvėje jo nėra.  Jei reikalai prispyrė, eikite ir pasiprašykite ČILI KAIMO restorane“, – patarė parduotuvėje dirbantis apsaugos darbuotojas. IKI informacijos centre dirbanti mergina „patarė“ tualeto ieškoti kažkur apačioje.

IKI atstovas Valdas Lopeta nevartok.lt teigė, kad prekybos tinklas nuomojasi patalpas iš kitos kompanijos, pastato valdytojo.

„Parduotuvėje tualeto tikrai nėra. Bet mane patikino, kad pastate, kur įsikūrusi mūsų parduotuvė yra trys tualetai, į kuriuos gali užsukti ir parduotuvės lankytojai“, – nevartok.lt sakė Valdas Lopeta. Tačiau, kur įrengti tie paslaptingi tualetai, nelabai aišku. Jie nenurodyti ir pastato plane, kuris pasitinka pirkėjus įžengus į prekybos centrą.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , ,

Komentarai (12)

 1. Liuda:

  Jeigu nėra kur gamtos reikalų atlikti, tai jau geriau į tokią parduotuvę neiti.O vaikai isgėrę sulčių, ir tai dažnai daro parduotuvėje, iškart prašosi sysioti.Tai ką daryt mamoms tokiu atveju.iki parduotuvės turėtų netaupyti ir įsirengti tualetus.

 2. Asta:

  2000 metų išgyvenom be tualetų parduotuvėse, ir ilgas eiles tekdavo atstovėt ir su vaikais ir be jų, ir keista gyvi likom ir su sausom kelnėm. Išpendėjusi visuomenė, nepatinka neikit.

 3. J.:

  nu jau tikrai ispindejimas auksciausio lygio..nu nera to wc prekyvcentriuose,nu ir ka,atsieit tragedija??ner ko girdyt vaikams visokias sultis pries einant i parduotuve,tai ir wc nereikes..o su vaikais einant reikia greitai apsipirkinet,o nevaiksciot valandom..netikiu,kad iskart iejot i parduotuve ir vaikas uzsimane sisiot,matyt valkiojates valandom

 4. be pykčio:

  Astai ir piliečiui J. Manau kad geriau prekybos centre įrengtas tualetas negu benamių apdergti pastato kampai. Prekybos centre kai kurie žmonės gali praleisti iki 1 val. čia panašiai kaip ir kokiam kino teatre, gal ir ten panaikinam tualetus, juk į kino teatrą einam kino filmo pažiūrėti, o ne į tualetą… TIESA?

  Jeigu 2000 išgyvenote prekybos tinkluose be tualetų tai manau išgyvenote ir be interneto, bet regis dabar internetu naudojatės jeigu rašote neprotingus komentarus, o tualetų vis dar nereikia 🙂 ne toje srityje progresuojate!!!

 5. Benita:

  Na, Lietuvoje visada viskas atvirščiai nei likusiame civilizuotame pasaulyje. Piliečiams, kuriems nereikalingi viešieji tualetai, gal tikrai, kaip vienas komentatorius patarė, reikėtų atsisakyti ir interneto, ir kitų „išpindėjusios visuomenės“ įmantrybių:) O tualetus įrengti patiems verslininkams apsimoka. Prekybcentriuose be tualeto, praleisi laiko tik tiek, kiek būtina būtiniausiom prekėm susipirkti – ir iškart pro duris. Kuo ilgiau žmogus užsilaiko tavo parduotuvėje, tuo didesnė tikimybė, kad jis joje paliks pinigų, todėl užsienyje verslininkai verčiasi per galvą darydami savo parduotuves patauklesnes ir patogesnes pirkėjams (na taip, Lietuvoje pelnui padidinti užtenka sutartinai sukelti kainas), nes konkurencija didelė, o pirkėjų skaičius šiaip ar taip ribotas. Bet čia užsienyje. O Lietuvoje verslininkai tikisi uždirbti pinigų, vien tik todėl, kad jie „verslininkai“;)

 6. Uz WC:

  Namo vaziuodama, pvz, pravaziuoju dvi Maximas. Visad sustoju prie tos, kurioje yra WC. Su mažu vaiku – idealus variantas, kai vaikas staiga prisimena, kad nori ir tuoj pat. Ir.. galiu tikrai uztrukti „pasiganyti“ tarp lentynu. Arteja ziema. Kartais nera kur daugiau pasivaiksciot :)))))

 7. Asta Uz WC:

  Tai šiuolaikinės mamytės nežino kur su vaikais reikia vaikščioti? Pasufleruosiu, kieme, parke, gamtoj…bet kur kad tik būtu grynas oras, o ne tarp lentynų prekybos centre ieškant WC. Turiu du vaikus, bet parduotuvės dar niekad nesirinkau pagal WC kriterijų 😀

  • Ilona:

   Asta, jei jusu vaikai priprato daryti gamtos reikalus parkuose, o dar zemesneje temperaturoje, tai nieko nuostabaus, is kur atsiranda bomzai, plaunantys parduotuviu sienas ir laistantys parku medzius 🙂
   Siaip turetume pagalvoti ir apie vaikus, ir apie nescias moterys, ir apie neigaliuosius. O dar atskleisiu paslapti: na buna situaciju, kai prispiria netiketai, tai skubet namo i kita miesto gala?

 8. Cesarius ( Vilnietis ):

  Kam tas tualetas, juk einat apsipirkti , o ne į tualetą !!! Gerai , kad nėra ir nebus. Reikia mažai valgyt ir gert, o dabar vyrai , bobos su didžiausiais pilvais vos paeina tiek pririję ir prigėrę.

 9. Millh:

  Tikrai, kam tas tualetas? Galime, atsiprašant, išsituštinti ir už krūmelio, kaip kiti civilizuoti Lietuvos piliečiai. Na, mano nuomone, tai absurdas, jog nėra tualetų. Juk visko atsitinka, o dar ypač su mažais vaikais. Be to, IKI kainos, pagal LT prekybos centrų statistiką yra bene didžiausios

 10. Anonimas:

  Na tualetas tokiame PC manau reikalingas, ne tik vaikams ,bet ir suaugusiam. Visu pirma siame minimame PC yra ne tik IKI parduotuve bet ir kitos drabuziu batu ir t.t parduotuves. Tai manau ypac aktualu moterims. Kadangi megstancioms moterims paslampineti po sias parduotuves gali ne vien del nusislapinimo prireikt WC ,bet ir del kitu priezasciu. Na lankiausi ne per seniausiai siame PC tai kazkas panasaus i WC jau galu gale yra ,bet juk reikia eiti i INFO skyriu gauti zetona vos ne „Facecontrol“ praeiti ir tada jau galu gale patekti. Na bet ir geroji puse nors bomzu nera kurie ten megsta pasnausti ar apsiskusti isgerti odikolono ir panasiai.

 11. tragedijos nera:

  Kol paciu nelaime neprispyre!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>