IKI duobių nelopo – pirkėjai piktinasi

„Tai kelias iki parduotuvės IKI Šeškinės g. 22, kuriuo reikia važiuoti apsipirkti. Pamesi ne tik ratus bet ir tai ką nusipirkai“, – piktinasi vilnietis Algis atsiuntęs savo nuotrauką.

Kelias iki parduotuvės IKI Šeškinės g. 22, Vilniuje. Nevartok.lt skaitytojo Algio nuotrauka

Dar visai neseniai IKI atstovas Valdas Lopeta po vieno vartotojo priekaišto nevartok.lt teigė, kad duobės prie prekybos centrų turi būti sutvarkytos. Tą kartą skaitytojas savo nepasitenkinimą išreiškė dėl duobėmis nusėtos aikštelės šalia IKI prekybos centro Vilniuje Jasinskio gatvėje.

Deja, prabėgus kelioms savaitėms duobės ne tik neužlopytos, bet jos dar labiau pagilėjo. IKI pažadai taip ir liko pažadais, o vartotojams belieka saugotis, kad apsipirkimas IKI nevirstų rūpesčiais dėl mašinos remonto.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: ,

Komentarai (4)

 1. pazadukai:

  jei tik Lopeta kalbejo, tai kazka pazadejo.

 2. Ratas:

  O kam lopyti, juk autoservizai turi darbo 🙂

 3. as:

  Nedarykit is muses dramblio,niekas duobiu nelopo kai sniego yra,juk vanduo tirpsta ir gadina kelia toliau,sulaukit vasaros neverkia uzlopys tas jusu duobes.

 4. ela:

  Kaune prie IkI siaures pr, lygiai tas pats, niekada nesusitvarko duobiu. Todel net nebevaziuoju ten.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>