Į servisą, kaip į loteriją, kur laimėtojas aiškus

„Atvažiavome pasitikrinti automobilio stabdžių kaladėlių i UAB „Inchcape Motors“ servisą Vilniuje, Laisvės pr. 137. Buvome užsirašę 14:30, tačiau praėjo 30 min., kol įvarė mašiną į servisą. Bet tai ne didžiausia problema. Palikome patikrinti automobilį, kurį priėmė Audrius Naraškevičius, ir nuėjome papietauti. Tačiau jau po pusvalandžio paskambino tas pats konsultantas ir pranešė, kad mano apynaujį automobilį reikia taisyti ir keisti detales už maždaug 1500Lt . Nors prieš kelis mėnesius praėjau TA be jokių problemų. Man kilo įtarimas ir nusprendžiau nuvažiuoti pasitikrinti automobilį pas savo pažįstamą meistrą. Kai jis pasakė, kad mano automobilis visiškai tvarkingas, stabdžiai kaip nauji, tik vieną detalę reiktų pakeisti, kurios vertė apie 100Lt, nusprendžiau parašyti šį skundą, nes manau, jog toks plėšikavimas nebūtų malonus niekam. Dabar supratau iš kur šis servisas uždirba tiek pinigų ir klesti“, – nevartok.lt savo situaciją papasakojo servise apsilankęs Edgaras.

Dėkojame Edgarui už informaciją.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , ,

Komentarai (8)

 1. Edvardas:

  As jau niekuo netikiu ir tikrinu viska per kelis autoservisus.

 2. :))):

  ne burtininkai…o eiliniai „chalturščikai…kuriems terūpi apgauti ir pasipelnyti. Tokiems reiktų atimti licenzijas ir uždrausti kokią 10 metų užsiimti panašia veikla, nepamirštant dar ir didžiulę baudą užvaryti. Tegul geriau eina gatvių šluoti, aplinkos tvarkyti, rinkti šiukšlių.

 3. As:

  O man juoka kelia VISU pasakojimai kad po to kai jau kazkas negerai nuvariau pas pazystama…tai kyla klausimas ko iskart nevarei pas pazystama?? bet kur internete paskaitykit skundus ir visos istorijos mazdaug tokios 😀 o kad servizai apgaudineja ne naujiena niekam tad pirmiausiai ir pradekit nuo pazystamu 😀 ir laiko ir nervu sutaupysit 😀

 4. Cesarius ( Vilnietis ):

  pats mašinos neturiu , bet jie mato , kad tavo auto brangus ir sako , kad reikia iš jo išlupti 1500 lt. ir kitus visus apgauna . geriau eiti kur pigiau ar pas pažystamą tada neapgaus .

 5. roko:

  o ką daryti kai neturi palystamo pasikliauti nuojautą? 🙂

  • Ignė:

   Tokiu atveju belieka pasitikėti pažįstamų pažįstamais, o kai jau surandi gerą meistrą, tai pas jį ir važiuoji visą laiką.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>