HEINEKEN žaidimas Čempionų lyga FINAL su blogu kvapu – bilietai peršviečiami, marškinėliai ir bokalai „nuplaukia“?

Pastabus ir įžvalgus alaus mėgėjas iš Vievio Vytautas nevartok.lt pranešė įdomią žinią: „negeriu užsienietiško alaus, bet jį geria mano draugai. Žmonės nori laimėti bokalų, marškinėlių, bilietus į Čempionų lygos varžybas. Sėdėdami bare piktinomės, kodėl išgėrus HEINEKEN tiek daug bokalų alaus niekas nelaimi nei prizinių bokalų, nei maikučių.

Visi nubraukę kortelės apsauginį sluoksnį matė tik vienodą užrašą – „Registruokis…ir registracijos kodą“. Savo Samsung telefone turiu įdiegtą LED žibintuvėlį. Uždėjau kortelę ir pamačiau stebuklus – viskas matoma plika akimi – jei bilietas „nelaimingas“, matomas registracijos kodas. Tačiau didelė kompanija aptiko ir bokaliukų (peršviesdami bilietus). Niekas bilietų jau nebetrynė, nes viskas matėsi per išmaniųjų telefonų žibintuvėlį. Tai tapo liūdna-linksma pramoga.

Ar HEINEKEN ne gėda? Ar čia kalta Kalnapilio -Tauro grupė prekiaujanti HEINEKEN alumi? Užsienyje po tokio skandalo būtų labai labai blogai. Įdomu, kaip bus Lietuvoje? Juk HEINEKEN kiek žinau brangus vardas. O mūsų su draugais užfiksuotas nuotraukas galite pamatyti ir įsitikinti patys, kad mes nemeluojame. Tiesiog peršvieskite kortelę iš apačios. O jeigu baras nesąžiningas ir aktyvūs barmenai su LED žibintuvėliais, prizus matysite, kaip savo ausis“, – nevartok.lt pasakojo Vievio gyventojas Vytautas.

Atlikome ir patys tokį eksperimentą. Nevartok.lt gali patvirtinti, kad HEINEKEN žaidimo kortelės neapsaugotos, lengvai peršviečiamos, nenutrynus apsauginio sluoksnio matomas laimėjimas arba registracijos kodas. Tereikia turėti bet kokį LED žibintuvėlį ar išmanųjį telefona su žibintuvėliu.

Paklausėme Kalnapilio-Tauro grupės įmonės atstovų, kaip jie gali paaiškinti šią vartotojus, HEINEKEN alaus mėgėjus piktinančią informaciją. Įmonės atstovė Viktorija nevartok.lt sakė, kad tai paaiškins pats bendrovės vadovas. Tikimės sulaukti greito atsakymo ir informuoti HEINEKEN alaus mėgėjus ar jiems „neįstatytas ragas“.

Dėkojame Vytautui už informaciją.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , , , , , ,

Komentarai (2)

  1. as112:

    kazkam labai geda turi buti :)))

    • Anonimas:

      nieko neziurejau, nutryniau viena – laimejau vip futbolo finalo perziura, nutryniau kita- bokalas, taip kad…

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>