Greitoji pagalba Lazdynų ligoninėje – ne tokia ir greita

„Noriu papasakoti apie pirmosios pagalbos suteikimą Vilniaus Lazdynų ligoninės priimamajame. Vakar vakare žmonai netikėtai pradėjo tinti ir skaudėti akies vokas. Nusprendėme, kad laukti eilės pas šeimos gydytoją, o tada dar pas oftalmologą būtų per ilgas laiko tarpas, todėl nuvykome į Lazdynų ligoninės priėmimą. Ten išvydau apie 30 žmonių sėdinčių ant kėdžių ir dar bent 5 laukiančius prie registratūros langelio, kol tuo tarpu moteriškės, klausančios čia atėjusių bėdų, gurkšnojo vandenį ir vos krutėjo padedant žmonėms. Stovint eilėje priėjo neapsikentęs vyras su mažu vaiku ir norėjo išsiaiškinti kas per greitoji pagalba, jei tenka laukti 2 valandas ir kodėl skaičiai eina ne iš eilės. Galiausiai po 20-30 minučių laukimo eilėje sužinojome, kad ištinusiai akiai nereikia skubios pagalbos, nors niekas nė nežino dėl ko ji tinsta. Jei būtume vis tiek prašę pagalbos – būtų apmokestinę.

Kyla klausimas: kam reikalingas socialinis draudimas, jei negalima gauti pagalbos ar bent menkos konsultacijos? Gal tuomet išvis nereikia socialinio draudimo? Pensiją kaupsime patys, gydysimės privačiose klinikose ir žinosime, kad pagalba bus suteikta bet kada“, – nevartok.lt pasakojo Artūras.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , ,

Komentarai (5)

 1. Rina:

  Ta pati istorija, tik aš su skaudančiu pilvu ir pirmine diagnoze ūmus apendicitas dvi valandas prasėdėjau ir pralaukiau, „ledai pajudėjo“, tik kai vyras pradėjo bartis. Laimei, diagnozė nepasitvirtino, bet tai neguodžia, nes atsitikus kažkam tikrai rimto rizikuoji mirti ligoninės priimamąjam.
  O kitas nemalonus dalykas – praleidus ligoninėje tris su virš valandas, teko už parkuotę gerokai sumokėtis, kas apskritai absurdo viršūnė, juk ne pramogauti atvyksti…

 2. :

  Tai gerai, kai dar yra žmonių. Aš buvau prasiskėlus galvą (14 siūlių), laukiamajam sėdėjau viena ir pralaukiau porą valandų. Priėmė tik tada, kai vyras pakėlė skandalą ir pradėjo filmuot.

 3. As:

  Ir man teko sis „malonumas“. Pirmiausia, stovejimo aiksteles kaina, visiskas zulikavimas. Antra, bent jau as kai buvau, viena sesute pasitaike labai nemaloni, atvirai demonstravo savo nepasitenkinima, jaunute. Valandu begy ramste sienas ir dusavo.. Mano atveju zmoniu nemazai buvo, pralaukiau virs dvieju valandu. Bet pastebejau, nes stebejau, kad „vos nebandoma pratempti laika“, kad uzsidegdavo numeriukai, kurie jau seniai buvo praeje ir tuo metu tikrai joks zmogus neidavo, o laikesi ilgai.

 4. Danielius:

  Atvykus ligtai ir grazu,didelemis raidemis parasyta SKUBI PAGALBA.Bet laukti 4 val.skubios pagalbos invalidui,susilauzius kaulus,skausmuose ,ant kedes…….KGB

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>