Greiti kreditai – kilpa ant kaklo. Pasmaugs netikėtai

„Nekiškite galvos į kilpą prieš didžiąsias metų šventes. Papasakosiu trumpai savo nesėkmės istoriją. Man staiga prireikė pinigų. Susipykau su mergina, o norėdamas susitaikyti nusprendžiau jai nupirkti dovanų kvepalų. Iki algos buvo likusi savaitė. Prekybos centre paėmiau greitą kreditą – tik 250 litų. Sutarties neskaičiau, kas ten prirašyta smulkiomis raidėmis. Algos darbdavys laiku nesumokėjo. Likau basas, plikas, kaip tilvikas. Laiku kredito negrąžinau ir labai greitai sulaukiau baudos iš kreditą suteikusios bendrovės. Ji buvo virš tūkstančio litų. Santykius su drauge pataisiau, bet užsimoviau kilpą ant kaklo. Mane ėmė baisiausiai persekioti ir grąsinti“, – nevartok.lt pasakojo Povilas. Anot jauno vyro, skola su procentais ir baudomis yra milžiniška. Vieną dieną padaryta klaida neleidžia miegoti naktimis.

„Sužavėjo graži reklama per televiziją. Buvau neapdairus, įtakotas emocijų ir jausmų savo draugei. Negalvojau, kad žadėta draugystė su kredito bendrove baigsis po parašo padėjimo ant sutarties“, – dėl klaidos gailėjosi Povilas.

Povilas pataria neimti greitų kreditų. Tačiau nusprendus, kad kito kelio nėra –  įdėmiai skaityti sutarties sąlygas. „Jus tikrai apgaus lupikautojai iš tų pigių kreditų bendrovių“, – nuoskaudos neslėpė Povilas.

Dėkojame Povilui už pasakojimą.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , , ,

Komentarai (9)

 1. taz:

  Taisykle yra viena visada:
  Skolini svetimus – o atiduodi savus. Jus nepirmas ir nepaskutinis, jusu atveju reikejo paskolinti is savu ir grazinti kredita ir po algos jau atiduoti draugams. Juo lab 250lt tai siuo metu savaitgalio apsipirkimas daugeliu is musu, net tokiu sumu nereikia ir skolinti is kreditu …

 2. Tomas:

  Na man tai atrodo, kad tu pats kvailas per visa pilva, Povilai. Koks zmogus neskaito sutarties salygu, o dar tada, kai skolinasi? Ir isvis, esu skolinesis is tu bendroviu ir visos, kurios bent kazkiek normalesnes, visada pasiulo ar galimybe atidet mokejima, ar pasiskolint papildomai ar pratest paskola – reikia tik neziopsot ir galvot, kad gal nepastebes, kad nesumokejau. Vienzo, man atrodo cia dar vienas is tu atveju, kai su uzpakaliu galvojama, o po to kaltinami visi aplinkui.

  Ir isvis, susipykus su drauge reikia kalbetis, o ne dovanas pirkt.

  • as:

   O kas yra kvailas zmogus? Tau atrodo jis kvailas, o tu busi kvailiu kvailys tam kuris branduoline fizika desto, tad nereikia nurainet zmoniu, tokiam atvejui turi but valstybes kontrole kad zmones kurie vargingai gyvena nelystu i situos kreditus jei ilenda juos turetu grieztai gint vartotoju teises kaip nelogiskom salygom pasirasyta sutartis tais atvejais naikinama skola o kreditoris kita karta masto kam skolina .

 3. ka bepridursi:

  Ai durniu ir baznycioje musa… O ko tikejais negrazindamas laiku saskaitos? Ir isvis skolinkis is normaliu firmu tada bent jau. Is patirties galiu pasakyt, kai buvo man like tik kelios dienos iki kredito grazinimo dienos , jie nepatingi parasyti sms su priminimu , kad visada yra galimybe prasitesti. O jau pratesimo kaina +- 5lt. Tai ir tiek neturejai??? Ar tiesiog slanga numetes buvai ir laukei kol viskas susitvarkys. Asmeniskai jau buvau pasiemes virs 15-20 kartu , aisku po simta 100 dazniausiai, na bet nei karto nesusiduriau su problemom. Reik galva ant peciu nesiot , o ne kopusta.

 4. mates:

  Maciau, kaip zmones net po simta litu skolinasi. Pamatytumete, kaip jie atrodo. O Povilas greiciausiai issidure, kaip ir daugelis skubanciu greit paimt.

 5. Karolis:

  Kalėdos greitiems kreditams pasipelnymo metas. Jei bus daugiau tokių kaip Povilas, gal žmonėms protas apšvis.Net žydai skolindami pinigus tokių procentų nelupdavo!

 6. VILDIS:

  ESI LABAI NAIVUS ŽMOGUS,NESKAITEI SUTARTIES SĄLYGŲ,NEGRAŽINAI LAIKU KREDITO IR T.T. JAU KELINTI METAI KALBAMA KOKIOS PASEKMĖS LAUKIA PAĖMUS IR NEGRAŽINUS LAIKU, PAIMTO KREDITO.GAL TU GYVENI VIDURY MIŠKO.PO NAUJŲ METŲ ĮSIGALIOS GRIEŽTESNIS ĮSTATYMAS KREDITUS GAUNANTIEMS PILIEČIAMS…GAL TADA MAŽIAU TOKIŲ UŽKIBS ANT ŠIOS PINIGŲ SKOLINIMOSI MEŠKERĖS.

 7. Karolina:

  Na suprantama, kad vartojamoji paskola gali būti suteikta vos ne kiekvienam, bet prieš imant reikia pagalvoti apie savo finansinę padėtį. O sutartis aplamai visada reikia skaityti. Skolinausi ne kartą didesniam pirkiniui ir jokių problemų neturėjau, nes žinojau jog turėsiu už ką grąžinti.

 8. Man tie greitieji kreditai atrodo ir sukurti būtent nelabai mąstantiems, mažai išprususiems žmonėms, nesigilinantiems į sąlygas, o norintiems kažkokio daikto ar pinigų čia ir dabar. Juk jų palūkanų norma yra tiesiog kosminė. Prieš imant paskolą, nesvarbu kokio ji dydžio, reikia gerai apsvarstyti ar išgalėsi ją grąžinti ir ar tikrai jos dabar būtinai reikia. Na ir žinoma pasidomėti visose kredito davėjų įstaigose, o ne ten, kur duoda greičiausiai. Bet čia jau mentalitetas

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>