„GPS techologijos“ negerbia klientų

Ši istorija prasidėjo, kai už lango dar buvo vasarą, o atomazgą pasiekė, kai atėjo žiema. Vienas visaginietis prieš gerus pusę metų įsigijo GPS navigatorių Euro GPS 3.5, tačiau šis neveikė. Navigatorius negaudė signalo iš palydovų. Pastebėjęs tokį defektą vartotojas nenuleido rankų ir nusprendė, kad tikrai ras kompetentingų specialistų, kurie įrenginį sugebės suremontuoti.

Vartotojas iš Visagino liepos 20 dieną neveikiantį įrenginį remontuoti nunešė į įmonę UAB “GPS technologijos”, kur paaiškino GPS navigatoriaus defektą. Čia įmonės darbuotojai pažadėjo defektą pašalinti per dvi savaites. Darbuotojai patikino, kad ilgiausiai remontas gali trukti du mėnesius.

Tačiau po poros mėnesių vartotojui iš Visagino pasiteiravus kaip sekasi remontuoti navigatorių, buvo pasiūlyta paskambinti dar po savaitės. Po savaitės vėl buvo pasiūlyta paskambinti dar po savaitės. Ir tai tęsėsi keturis su puse mėnesio.

2010 m. gruodžio 3 d. susisiekus su UAB „GPS technologijos“, pasitikslinti jų darbo laiką įrenginiui atsiimti, pavyko sužinoti, kad penktadieniais įmonė dirba iki 15 val. 45 min., nors susisiekus 2010 m. gruodžio 2 d., ketvirtadienį, buvo pranešta, kad įmonė dirba iki 17 val. Pareiškus apgailestavimą, kad penktadienį nebespėjama atsiimti įrenginio, iš vadybininko vardu Artiom buvo sulauktas atsakymas: „Jums nepasisekė“.

Tačiau visaginiečio nesėkmės tuo nesibaigė. Atsiėmus GPS navigatorių ir vėliau jį išpakavus, teko tik įsitikinti, kad darbuotojai vartotojui grąžino net ne tą įrenginį, kuris buvo pristatytas remontui. Vėliau vartotojas pats gražino svetimą įrenginį ir atsiėmė remontui pristatytą bet taip ir nesuremontuotą navigatorių.

“Esu stipriai sukrėstas ir pažemintas tokiais įmonės darbuotojo pareiškimais ir įmonės personalo veikla, kurie per 4,5 mėn. nesugebėjo įvykdyti prisiimtų įsipareigojimų” – sako visaginietis. “Be to, elektroninė įranga greitai nuvertėja, todėl, per 4,5 mėn. įranga prarado dalį savo vertės, o taip pat atvykimas iš Visagino į Vilnių ir atgal irgi kainuoja – tai 300 kilometrų, tai yra 18 litrų kuro.”

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , ,

Komentarai (2)

  1. mama:

    Superine nuotrauka!

  2. tetis:

    tenesupyksta gerb. visaginietis, bet kodel jis nesikreipe i pardaveja, o kompetetingai nusprende ieskoti specialistu taisanciu „kitaiska fuflo“ ?

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>