Esurašymas.lt – 30 milijonų litų šuniui ant uodegos ir neraštingumo viršūnė. Sistemoje nėra V.Kudirkos gatvės Vilniuje

e-surašymo sistemoje nėra V. Kudirkos gatvės prie V raidės

“Paspaudus bet kurį kompiuterio mygtuką metama klaida. Ir taip sugaišta pusę darbo dienos”, – nevartok.lt skundėsi susirašyti panorusi Regina. Moteris piktinosi, kad  nepatogumų patyrė ir jos bendradarbiai  – kompiuteriai nuolat fiksavo klaidas, o nurodytu vieninteliu  telefonu buvo neįmanoma prisiskambinti. “Tad kam atiteks kosminė šiam projektui skirta suma – 30 mln. litų? – klausia moteris.

Statistikos departamentas skelbia, kad pinigai atiteks surašinėtojams, net 75 proc. nuo skelbiamos sumos. Tačiau kas nuvogė pinigus skirtus normaliai serverių veiklai? Ir kodėl susirašant sistemoje nėra V. Kudirkos gatvės, Vilniuje (žiūrėti nuotraukas)? Žmonės dirbantys įmonėse, kurios įsikūrusios Vilniuje V. Kudirkos gatvėje nerado minėtos gatvės. Sistemoje jos tiesiog nebuvo.

e-surašymo sistemoje nėra V. Kudirkos gatvės prie K raidės

Kas rengė sistemą susirašymui ir kiek už šią paslaugą sumokėtą? Nevartok.lt duomenimis už netobulos ir primityvokos kompiuterinės sistemos rengimą buvo sumokėta didžiulė pinigų suma. Daug klausimų statistikos departamentui į kuriuos nevartok.lt ir skaitytojai laukia atsakymų.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės:

Komentarai (9)

 1. S:

  Nepritariu šio straipsnio antraštei. Klaidinga informacija.
  Tokia gatvė yra, pati joje gyvenu, sistemoje ji užrašyta kaip „Vinco Kudirkos“ gatvė.

 2. ne visai taip:

  Patikrinau dešimt kartų… Jeigu dirbi V. Kudirkos gatvėje, sistemoje jos nėra.

 3. Veikia ta sistema:

  Viskas veikia, viskas puiku
  Surasiau visa seimyna nakties metu, kai prisijungimas prie sistemos maziausiai apkrautas. Uztrukau tik apie 30 min., nors surasinejau 5 zmones.
  Darbo metu reikia dirbti…

 4. praeivis:

  „Nėra Vinco Kudirkos gatvės“…
  Ką ir bekalbėti tokiems, kurie net ekrano nuotraukas telefonu Nokia (N95) daro 🙂

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>