Dėl olimpinių žaidynių siuntos iš ir į Didžiąją Britaniją tikrinamos griežčiau

Prasidėjus 2012 m. olimpinėms žaidynėms Didžiosios Britanijos teisėsauga sugriežtino siuntų patikrą. Apie tai informuojanti ir į šią šalį siuntas gabenanti tarptautinė bendrovė „Lex system“ GmbH deda visas pastangas, kad siuntos Olimpiados metu gavėjus pasiektų laiku. Bendrovės atstovų teigimu, sugriežtinta patikra yra įprastas reiškinys svarbių renginių metu.

Tarptautinės siuntų gabenimo bendrovės atstovų teigimu, siuntų patikra varžybų, olimpiadų ar kitų masinių žmonių susibūrimų metu sugriežtinama siekiant išvengti incidentų, kai siuntiniuose bandoma gabenti pavojų sveikatai ar gyvybei galinčias sukelti medžiagas. Todėl „Lex system“ ėmėsi papildomų saugumo priemonių ir siuntinius iš ir į Didžiąją Britaniją skenuoja specialiais įrenginiais. Siuntinius, kilus įtarimams, tikrina apmokyti šunys, apžiūri ekspertai.

„Olimpinių žaidynių metu į Londoną atvykusių žaidėjų ir žiūrovų saugumą garantuos ne tik saugos tarnybos darbuotojai, bet ir tūkstančiai kariškių. Didžiosios Britanijos saugumo tarnybos mus informavo, kad neišvengiamai didesnio dėmesio sulauks ir iš bei į šią šalį keliaujančios siuntos. Siuntų tarnybos privalo imtis papildomų patikros priemonių, dėl to kai kada siuntiniai kelyje gali užtrukti šiek tiek ilgiau, nei įprasta“, – teigia „Lex system“ generalinis direktorius Andrius Balkūnas.

„Lex system“ atstovo teigimu, bendrovės deda visas pastangas, kad siuntos Olimpiados metu keliautų įprastu ritmu. Šiuo metu bendrovėje darbuojasi daugiau darbuotojų nei įprastai – taip siekiama, kad klientai nepajustų sugriežtintų patikros sąlygų.

„Lex system“ generalinis direktorius pastebi, kad pastaruoju metu siuntų tarp Lietuvos ir Didžiosios Britanijos skaičius yra gerokai padidėjęs. Užsienyje gyvenantys lietuviai intensyviai ruošėsi liepos 27 – rugpjūčio 12 dienomis vykstančiai olimpiadai ir šluoja internetinių parduotuvių lentynas.

„Pastaruoju metu labai padaugėjo siuntinių iš Lietuvos į Didžiąją Britaniją. Svetur gyvenantys lietuviai prieš olimpines žaidynes daugiausiai siunčiasi tautinę atributiką. Pastebime tendenciją, kad prieš kiekvieną svarbesnį čempionatą ar žaidynes tokių siuntinių būna išties gausu. Tai lemia palankios sąlygos – mažesnės siuntų gabenimo kainos ir plati elektroninių parduotuvių prekių pasiūla“, – sako A. Balkūnas.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: ,

Komentarai (1)

  1. Labai svarbu, kad siuntos yra tikrinamos griežčiau, nes visgi žmonės siuntinių tarnyboms perduoda įvairaus turinio siuntas. Be to, suprantama, kad esant tam tikriems įvykiams, kaip Olimpiada ar čempionatai, lietuviai kur kas labiau siunčia siuntinius su tautine atributika.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>