C GATES apgaudinėjo vartotojus. Abonentai turėtų pasitikrinti sausio mėnesio sąskaitas

Šių metų sausio mėnesį C GATES savo abonentams siūlė užsisakyti sporto paketą, kuriame įtraukta ir naujiena – Anglijos Premier lygos transliacijos. Bendrovė teigė ir viešai skelbė, kad visi užsisakę šį rinkinį sausio mėnesį sporto tranliacijomis galės mėgautis nemokamai, tai yra mokestis bus skaičiuojamas tik nuo vasario mėnesio.

Tačiau sąskaitose, kurias gavo ne vienas C GATES abonentas sausio mėnesį užsisakęs sporto rinkinį pamatė ir mokęstį, kurio neturėjo būti (žiūrėti nuotrauką).

„Patikrinau sąskaitą ir pamačiau, kad už sporto kanalų paketą man įskaičiuotas mokestis. C GATES žadėjo, kad sausį Premier lygos tranliacijomis bus galima mėgautis nemokamai. Apgavo! Paskambinau į kompaniją ir pasakiau, kad C GATES mulkina žmones. Kompanijos atstovė pažadėjo, kad mokesčius perskaičiuos ir atsiųs naują sąskaitą. Teisinosi, kad įvyko sisteminė klaida“, – nevartok.lt pasakojo Vytautas.

Nevartok.lt ragina visus vartotojus, kurie sausio mėnesį užsisakė papildomus kanalų rinkinius pasitikrinti savo sąskaitas. Neatmetama galimybė, kad C GATES deklaravo vieną, o darė kitą – skaičiavo papildomus mokesčius visiems abonentams užsisakiusiems papildomus kanalų rinkinius. Daugiausia priskaičiuotų papildomų pinigų galėjo nepastebėti abonentai, kurie atsiskaito debeto būdu.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>