M.Balčiūnas tyli kam federacija „išplukdė“ didelius bilietų kiekius į Europos čempionatą

Sekretorius M.Balčiūnas "Čili kaime" susitiko ir apie bilietus kalbėjosi su šiuo vyru

Sekretorius M.Balčiūnas "Čili kaime" susitiko ir apie bilietus kalbėjosi su šiuo vyru

Vilniuje, Savanorių prospekte esantį  restoraną „Čili kaimas“ Lietuvos krepšinio federacijos klerkai pamėgo dar prieš užverdant aistroms dėl bilietų į Europos krepšinio čempionatą. Federacijos sekretorius Mindaugas Balčiūnas į kai kuriuos susitikimus su įvairiais žmonėmis (pvz. su buvusiu politiku, dabar verslininku Dariumi Gudeliu) atsivesdavo ir federacijos prezidentą Vladą Garastą.

Tačiau artėjant čempionatui sekretorius M.Balčiūnas į „pasimatymus“ „Čili kaime“ vis dažniau ėmė vaikščioti vienas. Pokalbiai akis į akį vykdavo prie staliuko, kuris stovi išskirtinėje sunkiai matomoje vietoje.

Į susitikimą, kurį pavyko užfiksuoti nevartok.lt, sekretorius M.Balčiūnas atvyko Toyota džipu papuoštu krepšinio federacijos ženklais. „Čili kaime“ M.Balčiūno jau nekantriai laukė vyras, kuris pasirodžius federacijos klerkui prisėdo prie jau minėtojo staliuko. Nebuvo užsisakyta nei sulčių, nei arbatos.

Spėkite apie ką sukosi kalbą? Tikriausiai daugelis atspėjote – apie bilietus.

Daugeliui Lietuvos krepšinio fanų, tai ypatingai skaudi tema.

Sekretoriui M.Balčiūnui išsiuntėme klausimus, kas yra tas asmuo nuotraukoje, su kuriuo vyko paslaptingas susitikimas „Čili kaime“ esančiame Savanorių prospekte. Paklausėme ir apie kokius bilietus buvo kalbėta.

Uždavėme M.Balčiūnui ir daugiau klausimų, kurie domintų krepšinio fanus –  kur prapuolė dideli bilietų kiekiai į varžybas ir kam jie atiteko.

Deja, sekretorius nusprendė į klausimus neatsakyti.

Nevartok.lt šaltinių duomenimis „kai kurie asmenys“ sugalvojo schemą, kaip gauti didelius bilietų kiekius į Europos čempionato varžybas, kad tai nesukeltų didelių įtarimų. Krepšinio federacijos atsakymai gali tik patvirtinti arba paneigti keliamas prielaidas. Sekretorius M.Balčiūnas klausimus turi, lauksime atsakymų. Jų laukia ir bilietų negavę krepšinio fanai.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: ,

Komentarai (2)

  1. Vladas:

    Siulau pasidometi, daug nauju remeju atsirado pries euocampa, kad gautu bilietus.Tie pinigeliai skirti nedideli, o bilietukai kainuojai tai ohoho.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>