Atostogos Palangoje šiek tiek kitaip

palanga.lt nuotr.

Susirandame nakvynę, oras geras lyg ir viskas puiku. Įšėję į miesto centrą, tai yra Palangos pagrindinę Basanavičiaus g. papietauti užsukame į RESTORANĄ, kurio pavadinimas skamba prabangiai STEAKE HOUSE. Užsisakome pietus. Neskaitant to, kad pralaukėme 48min., buvo sumaišytas užsakymas – vietoj vieno vištienos kepsnio atneštas žuvies kepsnys. Be to padavėjas ėmė aiškinti, kad kažkas jo užsakymą pagriebė ir kito kiaulienos kepsnio teko laukti dar papildomai 24min. O padavėjas susiraukęs, net nepasako „atsiprašau“.

Vakare išėjus į Palangos centrą neimanoma išgerti arbatos, kadangi visur koncertai už kuriuos reikia mokėti. Nenorint už juos mokėti kavinėje reikia  išleisti ne maziau 25 Lt. Neblogai manau. Nuėjus į „patrulių“ koncertą „Vila Gražina“ ir  užklupus lietui, renginys  tiesiog nutraukiamas, per stogą  lyja ant muzikantų, nors už bilietus sumokėta iš anksto. Gyvenk ir užsidirbk Palangoje, šaunu! Tokį keturių dienų „poilsį“ manau būtų tinkama įvilkti į kabutes .

Marius

Pasidalinkite ir jūs savo istorija info@nevartok.lt.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , , ,

Komentarai (4)

  1. Klaipeda:

    Manau toliau nuo basanaviciaus gatves galima rasti kavine be koncertu, po stogu arbatos atsigert ir nesulyti…ko noret lietuviskas verslas savotiskas. bet kad aptarnavimas nepatiko, reikejo nemoketi, ir apie tai pranesti gavus zuvi o ne vistiena. o siaip kai daug zmoniu valanda maisto palaukt galima jei jis yra kokybiskas, arba taip bent jau atrodo.

  2. ra:

    apskritai ko i ta palanga ten eiti. klaipedo je ir ramu ir grazu, ir pigu.

  3. Nusivylusi:

    Kol žmonės važiuos į Palangą ir palikinės ten milžiniškus pinigus, tol ten viskas tik prastės ir nesikeis į gerą.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>