Ar nesugrius dar viena MAXIMA?

„Po tragedijos Latvijoje mane labai neramina MAXIMOS parduotuvė Vilniuje, Čiurlionio gatvėje. Statybos, kurios buvo vykdytos ant parduotuvės stogo neužbaigtos. Jos tikrai kelia pavojų. Kaimynystėje gyvenantys žmonės paskojo, kad per stiprų vėją skraidė visokios statybinės atplaišos. Ten sužeisti į parduotuvę einančius pirkėjus gali bet kurią minutę. Viskas matosi nuotraukose. Gyvai atrodo dar baisiau. Įdomu, kaip MAXIMA vertina šią situaciją ir ką rengiasi daryti“, – nevartok.lt sakė Čiurlionio gatvės rajone gyvenantis Jonas.

„Dėkojame klientui už pateiktą informaciją. Mūsų žiniomis virš MAXIMA X parduotuvės, įsikūrusios Čiurlionio g. Vilniuje, 3 pastato aukšte buvo pradėti rekonstrukcijos darbai, tačiau jau keletą metų jie nėra vykdomi. Pastato rekonstrukcijos darbai buvo pradėti jo savininkų iniciatyva. Jokios informacijos, kad pastaruoju metu virš MAXIMOS esančių patalpų rekonstrukcijos darbai būtų atnaujinti mes neturime. Pabrėžiame, kad šiuo metu pati MAXIMA jokių remonto ar rekonstrukcijos darbų šiame pastate nevykdo.

Pastate, kuriame įsikūrusi parduotuvė, patalpas mes nuomojamės.  Prieš keletą metų šis pastatas buvo uždengtas nauju stogu, tačiau stogo kraštai tvarkyti taip ir nepabaigti.  Kaip tai numatyta statybos ar rekonstrukcijos darbams keliamuose saugumo reikalavimuose, pradėta tvarkyti pastato dalis,  remonto darbus nutraukus, buvo  „užkonservuota“ , tačiau praėjus keleriems metams po darbų nutraukimo, dėl atmosferinio poveikio panaudotos konservavimo medžiagos bei darbai prarado kokybę.

Savo ruožtu, prieš kelias savaites, pradėję visų pastatų, kuriuose šiuo metu veikia mūsų parduotuvės patikras, pastato savininkus jau informavome apie dabartinę pastato trečiajame aukšte esančių patalpų būklę, išsakėme pastebėjimus, ką reikėtų keisti, nedelsiant sutvarkyti, siekiant užtikrinti maksimalų tiek pastate veikiančios parduotuvės darbuotojų, tiek ir mūsų klientų saugumą, kurio mes siekiame ir reikalaujame iš pastatų, kuriuose įsikūrusios mūsų parduotuvės, savininkų. Artimiausiu metu šio pastato savininkų pareikalausime atlikti konkrečius papildomus viršutiniame aukšte esančių patalpų konservavimo darbus bei pateikti mums ataskaitą apie atliktų darbų kokybę“, – nevartok.lt sakė MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , ,

Komentarai (1)

  1. PoP:

    kai lyja arba vėjas – ten iš tikrųjų nejauku užeiti……

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>