Ar gali „Bitė“ taip elgtis šalia mokyklų?

„Gegužės 2 d. apie 13.30 val. Vilniuje, Antakalnyje, šalia Mikalojaus Daukšos vidurinės, kur mokosi ir mano sūnus, pamačiau, kaip vaikinukas ir mergina įkyriai stabdo iš mokyklos einančius vaikus mokinius.

Priėjęs arčiau pamačiau, kad tai „Bitės“ darbuotojai dalina „Labas“ mobilaus ryšio korteles. Manau, kad „gaudyti“ vaikus prie mokyklų ir jiems primygtinai siūlyti paslaugas yra neleistina, ir „Bitė“ elgiasi neteisėtai.

Nusprendžiau viską nufotografuoti ir nufilmuoti, gal ši medžiaga perspės ir kitus tėvus, kad jie atkreiptų savo ir pedagogų dėmesį, kas darosi šalia mokyklų.

Tuo labiau, kad nemokamų kortelių siūlytojai pasirodė įžūlūs – geltona „Labas“ bliuzele apsirengusi mergina, kai pamatė, kad fotografuoju, dar kažkiek sutriko, bet vaikinas tikrai ne, abu jie toliau be skrupulų tęsė savo darbą – stabdė vaikus ir primygtinai siūlė jiems korteles, reklamuodami, kad pusę metų su šiomis kortelėmis galės kalbėti nemokamai“, – nevartok.lt rašė pradinuko tėtis Vytas Naujokaitis.

„Šiuo metu iš tiesų vykdome „Labas” rinkodaros kampaniją, kurios metu Vilniuje, autobusų stotelėse praeiviams daliname išankstinio mokėjimo korteles. Kortelė leidžia iki pusės metų „Labas” paslaugomis naudotis nemokamai, tiesiog po dviejų mėnesių reikėtų prasitęsti kortelės galiojimo laiką už 5 litus. Atsiprašome, jeigu dėl žmogiško noro pasiūlyti gerą produktą, mūsų partneriai buvo kiek per daug aktyvūs. Dažniausiai visi, kuriems siūlome turėti „Labas“, mielai pasinaudoja šia galimybe. Akciją išskirtinai vykdome tik autobusų stotelėse. Vilniaus miesto savivaldybės leidimas dalinti šiuos produktus yra gautas“, – nevartok.lt aiškino „Bitės“ atstovė ryšiams su visuomene Laura Bielskė.

Dėkojame Vytui Naujokaičiui už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , , ,

Komentarai (9)

 1. tadas:

  ubagas…

 2. Mel:

  Čia dėl to šitaip piktintis reikia?
  Nematau visiškai jokios problemos, juo labiau, kai niekas neverčiamas pirkti, galima tiesiog kaip eilinį lankstinuką iš mandagumo paimti ir paskui išmesti į šiukšliadėžę.

 3. faktas:

  paranoikė mama. Gaila vaiko 🙁
  Tegul uždaro vaiką į auksinį narvelį ir neleidžia nei su nieko bendrauti, nei matyti pasaulio. Gal jai palengvės traumavus vaiką, kai šis susidurs su realiu pasauliu.

  • :

   O prie ko čia MAMA? Juk laišką, tai tėtis atsiuntė… Būkite atidesnis skaitydamas, nes patikėkite, ne visos mamos paranojikės ir ne visi tėčiai „dėję“ 🙂

 4. Klaipedietis:

  Briedas kažkoks, nieko čia blogo nematau, kad siūlo nemokamas pakuotes tuo labiau, kad ir Omnitel taip pat elgiasi. Jei mano vaikas parsineštų tas nemokamas pakuotes tikrai nematyčiau dėl ko pykti ir piktintis. Tiesiog šiam žmogui, kuris parašė savo pasipiktinimus reiktų pasitikrinti nervukus arba korespondentam reiktų pasidomėti ar šis žmogus nėra BITĖ GSM konkurentų darbuotojas…

 5. hm...:

  dalino ar pardavinėjo??? jei dalintų pinigus, irgi atsirastų nepatenkintų 😀 tegul auklėja vaikus, kad neimtų dovanų, tada niekas jų ir nedalins.

 6. Giedrius:

  Taip gali. Ir nėra čia jokios problemos.

 7. Pingback: Kas atsakys už bazarą? #2

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>