Akcijos pirkėjams, kurie netikrina čekių

Tai, kad per akcijas galima ne tik sutaupyti, bet ir patuštinti savo piniginę dėl prekybos centruose naudojamų gudrybių žino jau ne vienas pirkėjas.

Dar kartą įrodysime, kad tos gudrybės veikia, o nepastabus vartotojas tiesiog nukenčia finansiškai.

Štai šį vyną įsigijome NORFOS prekybos centre. Kaina atiketėje viena, o čekyje kita. Akivaizdu ir faktas. Be jokių diskusijų  NORFOS atsakinga darbuotoja grąžina permokėtus už ispanišką vyną pinigus ir atsiprašo.

Perkame vyną ir MAXIMOS prekybos centre. Australietiško vyno kaina per akciją 16.99 Lt. Tačiau kasoje kasininkė išmuša „savo“ kainą – 22.99 Lt. Pareiškus pretenzijas, skambinama atsakingam asmeniui, kuris telefonu pasako, kad akcijos nebėra. Per kelias minutes skubiai išimami visi akcijų lapeliai rodę kainą 16.99 Lt, įdedami lapeliai su nauja akcijos kaina . Tai atliekama kosminiu greičiu. Tačiau per skubėjimą vieną akcijos lapelį „apsukrioji MAXIMOS rankelė“ vis dėl to paliko. Tai mes ir užfiksavome.

Mieli pirkėjai, nevartok.lt pataria – visada tikrinkite čekius. Nepasikliaukite informacija, kuri nurodoma prekių lentynose.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , , ,

Komentarai (4)

 1. andriukas:

  o Rimi pastoviai tokie bajeriai vyksta… pirkau batu tepala… skelbta viena, bet cekyje visai kas kita… po to pirkau suri su pelesiu memel blue 3,99 su akcija 2,99, bet cekyje buvo 3,99 . ir visus kartus patyngejau eit aiskintis…

 2. :

  Ypatingai Megos RIMI,tai apgaudinėjimas pirkėjų siaubingas,tas, kas nežiūri čekio,tai užuojauta,maistą valgo auksinį.Aš jau net bijau ten eiti pirkti,tokia betvarkė,kad kiekvienas mano pirkimas užsibaigia informacijos skyriuj.Kiek skundų esu parašius ir kiek ten susipykus su ale ‘VALDŽIA“,kad jei mano valia būtų ,visas ištėkščiau į gatvę.Tiesiog jei ten apsipirkinėsit,ko nelinkėčiau,tai būtinai pasižiūrėkit čekį ir pamatysit,ko nematę,o ypatingai ,kai prasideda laikraštinės akcijos.Aferizmas kokio kitur neteko matyt.

  • Anonimas:

   sutinku man irgi pasiseke

  • Merga:

   O man Rimi pardeje toks prikolas buvo. Vietoj bulves ismuse kivi 😀 Nznau specialiai ar ne, bet ji taip prajuokino mane, kad ta net isizeide 😀 Bet realiai, jei neziuretum,tai taip tave apsukti gali (p.s.kivi tai brangesnis, nei bulve).

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>