Akcija „nusipirk prekę brangiau“, arba kaip prekybininkai mus apgaudinėja

creativecommons.org

Tiesiog norėjau pasidalinti bjauria patirtimi, kaip prekybininkai apgaudinėja. Jie galvoja tikriausiai, kad mes, paprasti klientai, esam kažkokie bukapročiai, kurie aklai tiki įvairiomis akcijomis, nuolaidomis, viliojančiais pasiūlymais ir dar bala žino kuo.

Gal daug neišsiplėsiu ir nepradėsiu kaltinti, kad „visi jie tokie“, ir pan., tačiau iš mano istorijos išvadas pasidarysite patys.

Taigi, istorija moteriškai banali iki negalėjimo, tiesiog norėjau nusipirkti gražius batus. Nusižiūrėjau aš gražius rudeninius batus vienoje iš batų parduotuvių (parduotuvės pavadinimo neminėsiu dėl suprantamų priežasčių). Praėjus kelioms dienoms, mano laimei, paskelbiama akcija, neva visai avalynei taikomos nemažos (20-40 proc.) nuolaidos. Aš iš džiaugsmo netveriu kailyje ir jau svajoju, kaip nusipirksiu man patikusius batus ir dar gausiu nemenką nuolaidą, t.y. ne tik nusipirksiu, bet ir sutaupysiu.

Ir ką jūs galvojate – parduotuvėje mane ištinka „lengvas“ šokas, negaliu patikėti savo akimis – batai per akciją staiga PABRANGSTA visais 100 litų. Netgi pritaikius jiems nuolaidą, man vis tiek tektų sumokėti per daug!!! Baisu, jei batų parduotuvė taip „biznį“ daro ir slėpdamasi po žodžiu „akcija“ apiplėšinėja savo klientus.

Savaime suprantama, įrodymų neturiu, nes nesitikėjau, kad būsiu apgaudinėjama tokios solidžios batų parduotuvės. Graudu ir niekaip negaliu suprasti, negi aš turiu dabar tikrinti kiekvienos prekės kainą prieš akciją ir jos metu, kad įsitikinčiau, kad manęs neapgaudinėja?! Kaip galima taip sukčiauti? Negi pas mus, Lietuvoje, jau tapo norma sukčiauti ir apgaudinėti vieni kitus?

P.S. Batų toje parduotuvėj nepirkau ir jau nebežinau ar pirksiu, nes jaučiuosi taip, lyg iš manęs pasityčiojo.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , , ,

Komentarai (9)

 1. J.:

  cia jau matyt kaip kada..pavyzdziui as esu daug prekiu nusipirkus su nuolaida,daznai pavaikscioju po parduotuves,daug maz zinau kainas,ir tada galiu palyginti kaip padaro tarkim didele nuolaida,ar ji is tikruju pritaikyta,nes zinau buvusia kaina ir kokia bus su nuolaida..bet kad prekybininkai taip gudrauja net neabejoju..tik sakau ne visada ir ne visais atvejais

 2. 🙂 aš tai esu nusipirkusi batus, kai jau sekančią dieną jų kainą buvo sumažinta 80% (netinklinėje batų parduotuvytėje), kai paklausiau kaip čia išėjo, pardavėja atsakė, kad be manęs tų batų per kelis mėnesius daugiau niekas nepirko 😀

 3. mcmmm:

  cia senas geras metodas apgauti pirkeja. teko matyti rusijos laida kazkokia, joje buvo atliktas experimentas: parduotuveje ant vitrinu iskabino plakatus ir zenklus visokiausius kad neva akcija akcija gal net iki 50%!!! taigi uzrase dvigubai didsenes kainas jas perbraukia ir pardavineja uz normalias iki „akcijos“ buvusias senas kainaskainas.. ir pirkimai isaugo neitiketinai…. kai toje parduotuveje apsipirkdavo 1-2 zmogus tam tikru metu per tam tikra laiko atkarpa.. po tokio patobulinimo zmoniu ten buvo tiesiog pilna ir pardavimai buvo atitinkami….

 4. mcmmm:

  o dar geras panasus pavyzdys tai buvo batu pardose prekybos centrre EUROPA, ten buvo skelbiama nuolaida batams 20% bet ten atejus visu batu kainos buvo itartinai dideles, daug laiko neprireike kad susiprasti kad buvom isdurti….

 5. dėl KOKIU suprantamų priežasčių autorė nemini parduotuvės pavadinimo ? čia didžiosiom raidėm parašyt reikia, o ne slėpt 😀 nors realiai turebūt nėra reikalo, nes visose tas pats..

 6. Jonas:

  Pries kokius 8 metus vienas pazystamas/vadovas is batu parduotuves [gerai zinomas parduotuviu tinklas] pasakojo, kad batai buvo pardavinejami po ~170 Lt ir ju beveik niekas nepirko, tada… juos pastate i viduri parduotuves, parase AKCIJA ir kaina padare 199 Lt. Per savaite ispirko beveik visus. /…/ 🙂

 7. lola:

  Taip daro ne tik batu parduotuves, bet ir visi didieji prekybos centrai. O ypac pats populiariausias (tikriausiai suprantat, koks). Tiesiog tyciojasi is pirkeju. Idomu dar, ar jie tokiu budu teisiskai nenusizengia..

 8. Joras:

  Kvaili akciju vergai, kurie ispirko tuos batus 😀

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>