Abejotini kraujo tyrimai parduodami skelbiant akciją

medozonas.lt nuotr.

„Pastebejau vieną skelbiamą akciją per Masinis.lt, kurį siūlo „Diagnostika pagal „gyvo“ kraujo lašą“ UAB „Medozonas“. Aš jau tokį „nuostabų“ ištyrimą esu atlikusi kitoje vietoje. Susigundžiau gražiu aprašymu, o pasigilinau per vėlai. Tai 100% apgaulė ir sukčiavimas.

Metodas yra, o tokių rezultatų, kurie aprašyti pasiūlyme, gauti neįmanoma. Konsultavausi su biochemijos mokslu daktare, kuri patvirtino, kad toks ištyrimas neegzistuoja, bent jau tikroje medicinos praktikoje. Smulkesnę informaciją radau čia (puslapis rusu kalba) http://www.popmech.ru/article/6380-temnyie-polya-krovi/. Tiesiog nežinau, kur pranešti apie žmonių mulkinimą“, – nevartok.lt rašo Sofija.

Išsiuntėme laišką ir paskambinome į kliniką „Medozonas“. Su stipriu akcentu lietuviškai kalbanti moteris mums paaiškino, kad nėra žmogaus, kuris galėtų paaiškinti, kuo užsiima klinika ir kokias procedūras atlieka. Peržvelgėme klininko puslapį internete. Jame skelbiama:
Ozonoterapijos klinikoje Medozonas taikomas visas ozono įvedimo būdų spektras:

•    Didžioji ir mažoji аutohemoterapija;
•    Intraveninė ozonuoto fiziologinio tirpalo infuzija;
•    Dujų mišinio įvedimas po odą, į raumenis, į sąnarius;
•    transaurikulinės, rektalinės ir vaginalinės insufliacijos;
•    ozonuoto vandens ir aliejaus vidinis ir išorinis vartojimas;
•    srovinis gazavimas plastikiniame maiše;

Interneto puslapyje nurodytas vienintelis mobilusis telefonas, kuriuo ir atsiliepė su akcentu kalbanti moteris. Nei vieno mediko ar specialisto pavardės nenurodyta. Nėra ir gydytojų nuotraukų. Vienintelė interneto puslapyje pateikta nuotrauka sukelia daug įvairių minčių. Jos nekomentuosime, viską matote patys (nuotrauka viršuje).

O apie Sofijos paminėtą „Diagnostiką pagal „gyvo“ kraujo lašą“, klinika savo puslapyje rašo: „Taikydamas diagnostikos metodą „pagal gyvo kraujo lašą“, gydytojas gali laiku nustatyti blogos savijautos priežastį, paskirti tikslesnę ir individualiai pritaikytą gydymo kurso procedūrų schemą.

Jei žmogaus organizme ilgą laikotarpį gyvuoja parazitai ir mikrobai, palaipsniui kinta jo imuninė sistema – ji tampa mažiau jautri svetimkūnių „įsiveržimams“, be to, šitaip susidaro palanki dirva sunkioms infekcijoms ir vėžiniams susirgimams. Kokia gali būti išeitis iš susiklosčiusios situacijos? Arba parazito mirtis, arba šeimininko mirtis“.

Tad šiuo atveju norisi pasakyti – atlikdami bet kokius abejotinus tyrimus, pasitarkite su savo šeimos gydytoju.

Dėkojame Sofijai už informaciją.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , ,

Komentarai (1)

  1. Sveiki, esu Tomas OX Energy valdančios Masinis.lt svetainę komercijos direktorius. Labai gaila, kad tik dabar perskaičiau šį komentarą ir tik dabar užklausėme partnerio įmonės apie šią situaciją. Ateityje nepatenkintus klientus prašome kreiptis ne tik į paslaugų teikėją, o ir mus informuoti. Kad mes galėtume imtis visų priemonių išsiaiškinti situaciją ir nedelsiant stabdyti panašias akcijas kol nebus iki galo viskas išsiaiškinta. Prašome kreiptis info@masinis.lt arba 864244444

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>