„Tiketai“ kaltinimai afera – rengiami dokumentai teismui

Tapti Fanklubo nariu aistruoliams kainavo po 10 Lt, tačiau ir nariai skundžiasi negavę bilietų

„Tiketos“ veiksmuose galima įžvelgti sukčiavimo požymių. Jie pardavė bilietus į varžybas Lietuva – Ispanija, tačiau bilietų nesuteikė ir po keturių dienų grąžino pinigus“, – nevartok.lt teigė teismui besiruošiantis vilnietis Vytautas. Vyro teigimu teisme bus reikalaujama atlyginti turtinę ir neturtinę žalą dėl kurios dydžio šiuo metu konsultuojasi su advokatu.

„Jaučiuosi ne tik apgautas, bet ir pažemintas. Pradžioje sumokėjau dešimt litų ir tapau Fanų klubo nariu. Kovo 14 dieną skubėjau įsigyti du bilietus į varžybas su ispanais ir tai pavyko padaryti. Pinigai už bilietus iš banko buvo pervesti į „Tiketą“. Tačiau negalėdamas atsispaudinti bilietų, raštu kreipiausi į „Tiketą“. Po keturių dienų jie grąžino pinigus. Apmaudu, kad pirkdamas šiuos bilietus sugaišau nemažai laiko ir nespėjau įsigyti bilietų į antro etapo varžybas Vilniuje, Siemens arenoje,“ – neslėpė apmaudo Vytautas.

Pretenziją „Tiketai“ vyras išsiuntė registruotu laišku. Kompanijos atsakymas bus pridėtas prie teismui rengiamų dokumentų. „Surinkau įrodymus, kurie padės teisme įrodyti tiesą ir mano reikalavimų pagrįstumą. Kovo 14 dieną „Tiketos“ vadovas A.Žiauberis dalindamas interviu viešai pareiškė, kad sistema nebuvo sutrikusi, o tik sulėtėjusi. Taip pat viešai pareikšta, kad paskutiniai bilietai į lietuvių dvikovą su ispanais buvo parduoti apie 16 val. Aš bilietus įsigijau apie 11 val. Tad kam „Tiketa“ perpardavė mano nupirktus bilietus?“, – klausia teismui besiruošiantis vilnietis. Manoma, kad visos aplinkybės, kurios bus įdomios visiems krepšinio fanams, paaiškės teisme. „Tiketa“ parduodama bilietus suteikė rezervacijos kodus, pagal kuriuos galima atsekti kur vėliau nukeliavo apgautojo fano nupirkti bilietai.

Krepšinio gerbėjas skundą pateiks ir vartotojų teisių gynimo tarnybai. Gauta išvada bus pridėta prie teismo dokumentų.

„Bilieto pirkimas – pardavimas yra sandoris. Šiuo atveju „Tiketa“ vienašališkai nutraukė sudarytą sandorį. Faktai rodo, kad „Tiketa“ keturias dienas disponavo krepšinio fano pinigais. Pagal bendrąsias sandorių sudarymo taisykles vienašališkai pakeisti sandorio sąlygas yra draudžiama. Pardavusi bilietą (banko išrašai rodo, kad sandoris įvyko) „Tiketa“ privalo jį perduoti pirkėjui. Vilnietis per teismą gali reikalauti bilietų, kuriuos jis nupirko. Jeigu kompanija nesugebės jų perduoti, krepšinio gerbėjas turės teisę į kompensaciją. Teisme galima reikalauti ir turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo“, – nevartok.lt teigė žinomas advokatas Valdemaras Bužinskas.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , ,

Komentarai (3)

 1. Rigodo:

  jeigu visi butu vieningi uzverstu Tiketa bylomis ir daugelis laimetu.Uztenka tyleti.

 2. ROLANDAS:

  mirtis tiketai, laukiam

 3. VACKA:

  del bilietu pirkimo man buvo lygiai tokia pat situacija.
  Bilietas I finala buvo rezervuotas kovo 14 d. Pavedima jie gavo kovo 14d.
  iki kovo 17d. bilietu rezervavimo lange buvo rasoma kad laukiamas apmokejimas. Kovo 17d. rezervavimas dingo,
  pinigai grazinti kovo 21 d. Rasiau e-mailu 3 laiskus, negavau jokio paaiskinimo, atsakymo.
  Sutinku kreiptis I vartotoju teises ir (arba) reikalauti reikalauti kompensacijos teismo keliu.
  info@autowest.lt

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>