„Swedbank“ prasiskolino namų bendrijai

SwedbankNekorektišku elgesiu su savo klientais garsėjantis „Swedbank“ šį sykį prasiskolino 767 –ąjai daugiabučių namų savininkų bendrijai. Bendrija iki šiol nesulaukia daugiau kaip 4000 lt skolos už suteiktas bei administruojamas paslaugas. Bankas yra įsigyjęs patalpas Vilniuje J.Basanavičiaus gatvėje, kuriomis pagal lizingo sutartį naudojasi UAB „Urban LT“. Pastaroji bendrovė anksčiau atsiskaitydavo su bendrija. Tačiau vasarą įvykus nelaimei, žuvo įmonės savininkas. Namų bendrijos administracija kreipėsi į „Swedbank“, kaip į juridinį patalpų savininką, prašydama apmokėti susidariusią skolą.

„Mes turėtume artimiausiu metu perimti patalpas savo žinion. Nuo tada mokėsime už jūsų paslaugas. O kaip skola bendrijai? Manau, mes jos nemokėsime“, – taip į klausimą kada bus sumokėta skola bendrijai atsakė „Swedbank“ projektų vadovas Martynas Žvirblis. Banko atstovas pažadėjo, kad bendrijai bus atsiųstas raštas dėl priimto sprendimo. Dar viena idomi detalė – bankas net nežino, kad patalpos yra kažkam pernuomotos, o tai draudžia banko lizingo sutartis.

Šiuo atveju bankas turi problemų su savo klientu ir dėl to kenčia mūsų bendrijos žmonės. Name yra įsikūręs ir SEB bankas, su kuriuo niekada konfliktų nebuvo. Bendrijai priklauso išsilavinę ir kultūringi žmonės, kurie retai kada vėluoja apmokėti už suteiktas paslaugas. Šiuo atveju „Swedbank“ gyvena kitų žmonių sąskaita. „Swedbank“ skola yra  padengta kitų bendrijos narių lėšomis. Jeigu bankas nesumokės skolos bendrijos nariai bus apgauti, o mes kreipsimės į teismą dėl skolos išieškojimo“, – portalui Nevartok.lt sakė 767 DNSB pirmininkas V. Masalskis.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: , ,

Komentarai (3)

  1. Su negalia:

    Bankas visada tyčiojosi iš neregiu.Kėlė absurdiškus reikalavimus.Ten net teismais grėsė

  2. bankas:

    čia kažkoks zakazas.Nors bankas lievas.Siūlau pasidomėti paskolomis kur jauni žmonės pirko būtus.Smaugia negaislestingai tuos kurie negali sumokėti laiku.Va tada turėsit gerą medžiagą 🙂

  3. :):

    Na jo, Š.dbankio stiliuj…Nieko naujo…

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>