„Norfos“ pardavėja nepriima jai nepatikusių litų

Litas, kurio nenorėjo priimti kasininkė

„Kas čia per litas? Aš tokių pinigų nepriimu“, – pareiškė „Norfos“ pardavėja atsisakydama priimti jai nepatikusį metalinį pinigą. Jokių argumentų, jokių paaiškinimų  – kodėl?

Nuo kada „Norfa“ nepriima jai nepatikusių Lietuvos Respublikos pinigų? Kas priima tokį sprendimą? Pardavėja sėdinti kasoje?

„Norfos“ pardavėja atsisakiusi priimti jai nepatikusį metalinį pinigą

Parduotuvės „Norfa“ įsikūrusios Vilniuje, Savanorių g. 1 vedėja Nelė Rogelytė šią problemą išsprendė akimirksniu: “aš atsiprašau dėl pardavėjos elgesio. Mes priimsime jūsų litą”.

Pasirodo “Norfą” persekiojančios problemos turi nemažos įtakos ir pasirenkant darbuotojus. Pastaruoju metu  prekybos tinklo parduotuvėse aktyviai ieškoma žmonių norinčių dirbti “Norfos” prekybos vietose.

Kategorija: Vartojimo paslaugos | Žymės: ,

Komentarai (9)

 1. A.:

  su tokiais litais neskites i banka ir keiskites,o ne rasinekit nesamoniu.ir kur ta lita jai paskuj kist,nes jo niekas neims,taip ir gules kasoj 100 metu???

  • J.S.:

   Truputį nusiskiedėt, gerbiamasis(-oji). Pirkėjas tą litą ne pats juk apgraužė, maža iš kur jį gavo – galbūt iš tos pačios Norfos? Bet kokie pinigai banke yra priimami. Taigi nereikia skiesti nesąmonių, pardavėja turi priimti nors ir įplyšusį pinigą.

   • As:

    As pati dirbau kasoje ir nei viena pardaveja neprivalo paimti pinigo, jei jis yra suplyses ar sugadintas kaip cia, tam kad pasikeisti piniga yra skirti bankai, o ne parduotuves, nepamirskite, kad kiekviena trukuma kasoje, kiekviena toki piniga kasininke turi pasidengti is savo kisenes, taip kad jei nezinote kaip yra nereikia ir sneketi!!!!!!!!!

 2. Moliugui:

  Pardes priduoda i banka pinigus, o bankas juos keicia, zmogelis cia ne prie ko, paskaityk literaturos daugiau……….

 3. BANKAS:

  PINIGAI NEKVEPIA, REIKETU TAI ATSIMINTI VIENA KARTA

 4. Litas:

  Litas ir Afrikoj litas.

 5. Erika:

  koks siaubas, kokiais zmonemis mes virstame, zmogus vietoj to, kad susidejes ta lita atgal i pinigine, nusprende gadintis nervus sau ir aiskintis su parduotuves vedeja, kiba toji neturi kitu rupesciu ir pareigu tik bausti pardavejas del to, kad pastaroji nepaeme lito!!!!!!! zmogus, matyt problemu gyvenime neturi jei del tokio sudo ne tik nervus gadina sau, pardavejai, vedejai ir dar nepatingejo i neta ikelti.
  sutinku, kad pardaveja turejo priimti ta lita, bet yra daug geresniu iseiciu sia PROBLEMA isspresti.

 6. Na taip, ji turėjo priimti litą, bet kartu reikia ir apie pardavėją pagalvoti, kiek žmonių ant jos išlieja blogas emocijas per dieną? Turbūt ne vienas ir ne du.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>