Vos nekilęs gaisras dėl MAXIMOS žvakių privertė sunerimti. „Gainiok uodus, bet nemiegok“?

Vasaros savaitgaliais daugelis leidžia laiką gamtoje, soduose ir sodybose. Apsaugai nuo įkyrių uodų ir kitokių mašalų dažnai naudojamos specialios žvakės.

Panašias naudojo ir nevartok.lt skaitytojas Algis, atsiuntęs pranešimą apie nemalonų nutikimą su MAXIMOS importuojamomis lauko žvakėmis nuo uodų. „Nusipirkau MAXIMOJE lauko žvakių ir vieną vakarą vieną iš jų pastačiau terasoje ant medinės atbrailos. Po keleto valandų pajaučiau nemalonų degėsių kvapą ir pribėgęs išvydau, kad po žvake smilksta nemaža juoda skylė, baisiausiai įkaitusios ir jau beveik išdegusios žvakės dugne plaikstosi ugnis, o aplink sklinda bjaurus kvapas ir rūksta dūmelis“, – skundėsi kaunietis. Vyras guodėsi, kad dėl šio nutikimo patyrė nemažai žalos, mat jam teks pakeisti dalį medinės terasos sienos apdailos, kuri dėl sudegusios žvakės sukelto intensyvaus smilkimo buvo apgadinta.

„Anksčiau pirkau analogiškas žvakes moliniuose induose ir storesnėse analogiškose talpose, tačiau šį kartą džiaugiuosi, kad žvakės nuo uodų nesupleškino sodo namo. Perspėju, kad būtina saugotis MAXIMOS „pigiųjų“.

Algis teiraujasi MAXIMOS, ar tikrai saugios ir tinkamos naudoti yra šio prekybos tinklo parduodamos žvakės nuo uodų. Ir kokie yra vartotojui žinotini perspėjimai ir saugaus naudojimosi jomis patarimai? Ar galima platinti žvakes, kurios yra plonytėje skardoje?

Pasirašo – iš apdegusių terasos turėklų gelbėjimo akcijos smagiai prisijuokę, bet gaisro laimingai išvengę, tpfu tpfu tpfu, ištikimi nevartok.lt skaitytojai.

Papildysime MAXIMOS informacija.

Dėkojame Algiui už informaciją ir nuotraukas

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (7)

 1. Eimis:

  Tas pats ir mums buvo nutike. Savaitgali pirkom zvakes nuo uodu Maximoje ir vos su jomis nesupleskinome stalo…

 2. RX:

  Kas perka zvakes maximoje.Nebent per Velines.

 3. Orinta:

  Einant grybauti niekas žvakių nesineša……………………….

 4. Rugile:

  Na, uzdegtu zvagiu, niekad negalima palikti be prieziuros.
  Beto perkant pigiausius gaminius tiketis auksciausios kokybes yra netikslinga…

 5. Minde:

  as visada po ta zvake padedu lekstute. mastykit patys zmones!

  • ok:

   ir mąstyti reikia kokią lėkštutę dėti, jei jau viskas sujuoduoja, susklyla ir vaško likučiai išsilieja! 🙁

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>