Vagišių išradingumui ribų nėra: įsigudrina iškrapštyti net vaistų buteliukus

Vieša paslaptis, kad populiariausios vagių prekės vaistinėse yra brangi kosmetika. Tačiau sunkmečiu vagių įpročiai ėmė keistis. Dabar išradingai vagiami ir vaistai bei medicinos preparatai.

„Vaistinėje pirkau HJERTEMAGNYL tabletes, kurias naudoju profilaktiškai kraujui skystinti. Preparatui buvo taikoma akcija, tad nusipirkau dvi dėžutes. Vėliau namuose pastebėjau, kad vienoje dėžutėje įdėtas senas apdraskytas buteliukas be jokių tablečių“, – nevartok.lt sakė Vytautas.

Vyras kreipėsi į vaistinės tinklo atsakingus asmenis. „Man paaiškino, kad tokių atvejų, kaip mano dar nebuvo pasitaikę. Vagia kosmetiką, bet ne vaistus. Mano vartojamas preparatas kainuoja apie 12 Lt. Buvo peržiūrėti net vaizdo įrašai, kuriuose matoma, kaip aš pirkau HJERTEMAGNYL tabletes. Deja, kas ir kada sukeitė buteliukus, taip ir liko neaišku“, – pasakojo Vytautas.

Pasak vyro, vaistininkai jį pakvietė atvykti į vaistinę, kur pažadėjo naują HJERTEMAGNYL buteliuką ir dovaną.

„Malonu, kad vaistinės tinklas nuoširdžiai domėjosi visomis aplinkybėmis. Pažadėjo, kad šis atvejis nebus pamirštas ir kiti pirkėjai nenukentės“, – nevartok.lt sakė Vytautas.

Vagys nuolat ieško naujų būdų, kaip kažką nugvelbti. Prekybos centruose sukeičiamos pakuotėse esančios brangios dantų pastos, plaukų dažai, o dabar ir vaistai. Kai kuriose parduotuvėse kasininkės priverstos tikrinti net kiaušinių pakuotes. Pasirodo didesni ir brangesni kiaušiniai atsiduria pigesnių kiaušinių pakuotėse. Vagių išradingumui ribų nėra.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (1)

  1. iš kur:

    iš kur tas buteliukas apskritai ištrauktas??

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>