Uogos.lt pirktas megztinis atkeliavo su prakaito kvapu

Jurgitai atsiųstas megztinis smirdėjo prakaitu

Pirkau prekę Uogos.lt. Tos  prekės pralaukiau porą mėnesių. Visų  pirma buvo pervesti pinigai. Kiek skambinau dėl informacijos nurodytu numeriu,  niekas nei karto nepakėlė ragelio. Rašiau bent tris laiškus elektroniniu  paštu, bet  taip jokio atsakymo negavau. Kai  gavau užsakytą prekę, ji  pasirodo visiškai neatitinka  to, kas buvo pavaizduota nuotraukoje, be jokios etiketės.

Be to, megztinis smirda prakaitu,  tai reiškia, kad jis buvo netgi nešiotas. Siaubas kažkoks, košmaras. Kaip man tą prekę grąžinti, kai su tavimi niekas nekalba, nėra jokių galimybių susisiekti.  Mielos moterys nepasiduokit apgavikams, kurie nori tik piniginėlius paimti!“, – nevartok.lt skaitytojus įspėjo Jurgita.

Jurgitai patariame kreiptis į Vartotojų teisių apsaugos tarnybą ir užregistruoti skundą. Tarnyba privalės atlikti tyrimą.

Dėkojame Jurgitai už informaciją  ir nuotraukas.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (5)

 1. indeed:

  hm. matyt kažkas pasimatavo ir irgi nutarė grąžinti:-D

 2. Durnių ir bažnyčioja muša.

 3. Sveiki,

  Del tokiu ir panasiu nesklandumu, prasome kreiptis i musu aptarnavimo skyriu telefonu: 864559059, 864559064 arba El pastu: info@uogos.lt, jelena@uogos.lt

  Jeigu neiseina susisiekti su musu aptarnavimo skyriumi, galite kreiptis tiesiogiai i kokybe@uogos.lt. arba telefonu 862362323 (8-17val I-V). Atsakyma gausite per 1 darbo diena.

  Geros dienos, Uogos.lt

 4. Dalia:

  Laba dierna, uzsisakiau pas jus preke, pervedziau pinigus, bet kai nuejau pasiimti, prekes dar nebuvo, praejo jau 3 dienos, prisiskambinti NEIMANOMA, jokia informacija dar nepateikta. Dar palauksiu ir kreipsiuosi i Vartotoju teisiu apsaugos tarnyba
  Uzsakymas nr102936 mano kodas 919C3FDD

 5. Nesileiskit apgaudinėjami:

  Klaida: pirkau prekę per Uogos.lt kuponus.
  Po kelių mėn sugedo – nesvarbu, kad išrašytas garantinis, yra bankinio pavedimo kvitas, vilkino kelis mėn. (siuntinėjo prekę nuo vieno padalinio pas kitą) – greitai ir garantinis baigsis, o reikėjo tik 15 min. dėmesio pačiai prekei-taisykloje sutaisė už 25 Lt.
  Kreipkitės gerbiamieji į valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, galima ir į mokesčių inspekciją, Sodrą (girdėjau atsiliepimų-kai pakrato…).

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>