Ten kur MAXIMOS akcijos – ten problemos

„MAXIMA bazėje Kaune pirkau vaikišką barškutį (žaislas), nes buvo visiems žaislams 40 % nuolaida. Gavusi čekį pamačiau, kad nuolaidos nepritaikė. Paiškino, kad nuolaida žaislui nepriklauso. Tačiau ir prie naujagimių žaislų buvo iškaba, kad žaislams taikoma nuolaida. Tai kiek žmonių taip apgavo!? Ir dar viena MAXIMOS apgaulė į kurią įkliuvau –   didžiausia iškaba prie mišinukų ,kad VISOMS Aptamil ir Millupa prekėms taikoma 25 % nuolaida, o labai smulkiomis raidėmis apačioje parašyta, kad išskyrus iki vienerių metų pieno mišiniams. Tai po galais visoms ar tik keliems produktams?“, – nusivylusi MAXIMOS akcijomis nevartok.lt teigė kaunietė Aušra.

„Taikydami 40 procentų nuolaidą žaislams, nuolaidą turėjo būti pritaikyta ir kūdikiams skirtiems žaislams. Tokiu atveju, iškilus neaiškumams geriausiai būtų nedelsiant kreiptis į parduotuvę, kur su administracija galima būtų problemą išsiakinti vietoje. Šią akciją taikėme visą savaitę ir negavome nusiskundimų, kad kūdikių žaislams nebuvo taikyta nuolaida. Šiuo atveju galime tik spėlioti dėl kokių priežasčių taip atsitiko, gal žaisliukas buvo priskirtas kramtukų, ar žindukų  kategorijai, jiems nuolaida taikoma nebuvo. Pieno mišiniams kūdikiams akcijos nėra taikomos. LR Reklamos įstatymas skelbia, kad motinos pieno pakaitalų reklama leidžiama tik sveikatos priežiūros specialistams skirtuose leidiniuose ir Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka ant šių prekių pakuočių. Vadovaujantis šiuo įstatymu, negalima taikyti akcijų, ar kitaip skatinti pirkti  pieno mišinius kūdikiams iki 1 metų, nes tai yra motinos pieno pakaitalai“, – nevartok.lt situaciją aiškino MAXIMA atstovė spaudai Olga Malaškevičienė.

Ironizuodami galime prisiminti šūkį – MAXIMA – apie viską pagalvota.

Dėkojame Aušrai už informaciją.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (2)

  1. K.:

    na nepuskite burbulo. Viskas cia normalu ir teiseta. Kitaip pasirodytu straipsnis su baisia antraste, kaip Maxima akcijuoja misinukus, kuriu pardavimo skatinti paga istatymus negalima:))))…

    Nebukit juokingi. Uzsiimkit rimtu problemu sprendimais.

  2. LLL:

    bet kokio velnio reikia akcija skelbt didelemis raidemis, o paskui mazomis kazka uzrasyti? juk akivaizdu, kad samoningai taip daroma, kad pirkejas nepastebetu tu mazu raideliu ir pirktu prekes (juk yra vyresnio amziaus zmoniu, kuriems tikrai sunku izlibinti tas blusu dydzio raides)

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>