Subadyti ir sukapoti DVD grotuvai po 15 litų

„Parduodu Urmu DVD grotuvus su defektu. Yra apie 160 vnt. Parduodami urmu visi. Vnt kaina 15 Lt. Tokį skelbimą radau viename skelbimų portale.

Labai nustebino nuotraukos, kuriose matoma, kad DVD grotuvai tyčia sugadinti. Sukapotas ir subadytas korpusas. Kilo įvairių klausimų, iš kur tokie grotuvai?“, – nevartok.lt sakė Linas.

Paskambinome skelbimų portale nurodytu numeriu. Telefonu atsiliepęs vaikinas aiškino, kad DVD grotuvai yra atvežti iš Danijos.

Juos būtina pirkti visus iš karto: „išrašysime ir sąskaitą“. Paklausėme ar grotuvai nevogti? „Nevogti, pirkti iš firmos Danijoje“, – dėstė pardavėjas.

O kodėl subadyti? „Kad nebūtų galima parduoti“, – aiškino vaikinas. O ar veikia? „Nežinom, nebandėm. Atsukom dangtį, tai atrodo viskas normaliai“, – apie subadytus DVD grotuvus kalbėjo pardavėjas.

Tiesa pardavėjas teigė, kad atvykus, grotuvus bus galima išbandyti vietoje. Tačiau, kas ir kodėl juos taip subadė, taip ir liko neatsakyta.

Dėkojame Linui už informaciją.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (3)

  1. Piratinė produkcija arba kopijos todėl ir subadyti

  2. Klaipedietis:

    Labai daznai tai buna prekes skirtos sunaikinimui konfiskuotis muitines arba mokesciu tarnybu. Is uzsienio yra teke vezti netgi pilna elektros irankiu siunta sunaikinimui, siaip oficiliai tokiu dalyku negalima pardavineti.

  3. Cesarius ( Vilnietis ):

    jie neverti jokių pinigų , nebent tik antriniam perdirbimui .

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>