STUDIO MODERNA prekybos ypatumai – žadama viena, daroma kita?

„UAB STUDIO MODERNA (DORMEO) apgaudinėja žmones. Jei susigindėte kažką pirkti iš jų būtinai gavus užsakymą patikrinkite, ką gavote, nes telefonu siūlomi daiktai ir siunčiami daiktai nesutampa. Man buvo paskambinta ir pasiūlyti DU daiktai už sutartą kainą, o gavau tik vieną.

Akivaizdžiai apgaudinėja žmones, siūlo antklodę su užvalkalu, o atsiunčia TIK antklodę už tą pačią kainą, už kurią tikitės gauti du daiktus. O galiausiai paskambinus išsiaiškinti pasako, kad esate, matyt, ligonis ar šizorenikas ir 5 ar net 10 kartų išgirdote ko niekas nesakė – t.y. kad buvo siūloma tik anktlodė, BE užvalkaliuko. Būkite atsargūs“, – nevartok.lt skaitytojus perspėjo Emilis.

Dėkojame Emiliui už informaciją.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (6)

 1. VILDIS:

  sukčių lizdas ta moderna.Jei neturi kur pinigų dėt,pirmyn į modermos parduotuvę,ten žiopliai labai laukiami…

 2. as:

  as jusu vietoj buciau irases pokalbi, o tada butu jiems… kai susitarimas sulauzomas tai jau apgavyste…

  • Vilma:

   Jie patys tai irasineja pokalbius, kad „nebutu jokiu nesklandumu“. Norejau ten darbintis, taciau paskaiciusi atsiliepimus ir tai, kad jie prisibaudave nemazai, noras dirbti atslugo. Kitiems taip pat nepatariu, kadangi jiems yra patogu darbinti zmones be issilavinimo (aukstojo) ir be patirties. Butent pati tokia buvau ir vos neisiveliau i sukciu lizda.

 3. Nida:

  Is senuku islupa paskutinius pinigus kabindami makaronus 🙁

 4. Romashkaxx:

  Tikrai apgailetina, o jei dar ir svelniai pasiunte pirkeja-tai ir apmaudu 🙁

 5. Visaip būna. Kartais tiesiog žmogiškų klaidų pasitaiko. Visa esmė kaip po klaidos padarymo pardavėjas linkęs bendrauti. Jei maloniai ir ją ištaiso – viskas ok. O jei prasideda išsidirbinėjimai, tai sėkmės jiems tokiame versle.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>