SENUKUOSE pirktas siurblys nepakelia net plunksnos

siurblys„Tai siurblys pelenų ištraukimui, gamintojas ,,NINGHAI KAITELI ELEKTRONIC APPLIANCE CO. Daiktą isigyjau Vilniuje UAB Senukų prekybos centras, elektroninėje parduotuvėje. Daiktą gavau be garantinio lapo, be instrukcijos, tad ne labai ką ir galėčiau pasakyti apie jo techninius pajėgumus. Realybėje jis nepajėgia net plunksnos pakelti ne didesniu, kaip penki centimetrai atstumu. Kaip man pavyko siurbti pelenus galite lengvai nuspėti.

Nusprendžiau prekę grąžinti į Senukus Vilniuje Šiaurės miestelyje. Tačiau pinigus grąžinti atsisakė, mat siurblys jau buvo naudotas. Tai, kaip patikrinti gaminį ar jis tikrai atitinka savo funkcijas jo neišbandžius. Po ilgų derybų gaminys buvo atiduotas techninei apžiūrai, gautas atsakymas. Gaminys techniškai tvarkingas,veikia pagal gamintojo nustatytus techninius parametrus. Na galvoju ką nors paremontavo ir grąžino. Išbandžiau dar kartą, rezultatas toks pats tik dar garsiau ūžti pradėjo“, – nevartok.lt pasakojo siurblį pelenams Senukuose įsigijęs Rimantas.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: ,

Komentarai (12)

 1. Cesarius:

  eilinį kartą apstatė .

 2. eeee:

  ziauru! VAGYS!

 3. cierka:

  ot mandrumas siais laikas tu „ponu“… pasiimi kibira siupeli ir issikrauni tuos pelenus. beje pirkejau, ar matei to siurblio firma? bent domejaisi kas per firma? as tai tokia apeiciau net neatsisukes. š.. perki š.. moki š.. ir gauni

 4. Tomas:

  Gamintojas FLAMMIFERA, kinija. Siaip anot gamintojo turetu buti ganetinai galingas siurblys net 1000W su 18l talpa. Nesinori tiketi, jog 1000W nepakelia net plunksnos. Kazkas blogai su siurbliu, gal brokuotas variklis arba problemos su filtru.
  Siaip i Kiniskus gaminius nepatarciau zvalgytis. Italiski Lavor kainuoja tiek pat bet kokybe garantuota.

  To CIERKA: Joks cia ne mandrumas, ir prie ko cia ponai? Pabandyk pelenus iskrauti is krosneles ar zydinio kuris stovi svetaineje ar kokiam miegamajame. Noreciau paziureti kaip tai padarysi su siupeliu ir kibiru be debesio palenu :D. Tas pats ir su krosnimis, kurios stovi ne katilineje, arba katilines mazos ar sujungtos su virtuve ir pan. Aisku jei tavo atveju katiline yra namo rusyje tada pofig, imi kaip sakai siupeli su kibiru ir pirmyn. Taciau sitie ireginiai skirti siurbti pelenus gyvenamosiose patalpose.

  • as:

   as toki turiu, vskas puikiai veikia. net anglies slaka susiurbia.

  • Tomui.....:

   rasai siurblys net 1000w ? Kinietiškas ?
   Vieną nulį gali braukti drąsiai ,jei ne du .
   Ne pirkėjo bėda ,kad ,,sekukai “ apgaudinėja ,o atitinkamos institucijos ramiai miega .Civilizuotame pasaulyje ,yra kontroliuojama ,kad kaina atitiktų produkto kokybę ,tuomet pirkėjo valia rinktis ,bet čia kaimas pavadinimu Lietuva ,gavo siurblį 100w galingumo ,pripaišė dar vieną nulį .

 5. Rei:

  Todėl geriau pirkti kokybišką buitine technika .

 6. Geriau pasakykite, kiek už jį mokėjote…

 7. Algirdas:

  Turiu toki pat siurbli jau trejus metus. Traukia labai gerai tiek pelenus tiek didesnes statybines siuksles. Tikrai bus brokuotas variklis, gal sparnuote kazkokiu budu prasisuka…

 8. Don:

  Turiu toki patį siurblį, veikia gerai kaip už tokią kainą. Siurbia gerai pelenus bei kitas šiukšles, manau, pirkėjas užsikėlė labai didelius lūkesčius.

 9. Daugirdas:

  Na nežinau, aš jei perku nebrangų prietaisą (ne senukuose) pasiklausiu apie garantijos laiką bei ar prekė remontuojama ar keičiama. Dažniausiai tokių gamintojų prekės yra keičiamos, nes tikrai niekas jiems neveža remontuoti, tad čia parduotuvės noras/nenoras tą padaryti. O šiaip norint kokybiško ir gero daikto, derėtų pirkti patikimo gamintojo. Pirkausi rimtus festool įrankius, nes tikrai vargas su tomis kinu imitacijomis

 10. Bet jau dabar gal tokių bajerių nebebūna…? Tikiuosi

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>