SENUKAI platino pavojingas lėkštes. Kviečiama lėkštes grąžinti (papildyta)

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Lietuvos rinkoje  išplatintos nesaugios kiniškos lėkštės sriubai.

Kaip skubiame pranešime informavo Lenkijos atsakinga institucija, šių lėkščių naudojimas gali kelti pavojų sveikatai dėl švino migracijos maistui liečiantis su lėkštėmis. Kinijos kompanijos Shenzhen Evergrows Trading Co. Ltd pagamintas lėkštes (partijos Nr. 1712) į Europos Sąjungą importavo įmonė Dajar Sp. zoo. (Lenkija). Į Lietuvos rinką minėtų lėkščių įsivežė Senukų prekybos centras (Pramonės pr. 6, Kaunas). Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos duomenimis iš viso į Lietuvą įvežta 144 vnt. lėkščių siunta.

Medžiagų ir gaminių, besiliečiančių su maistu kontrolę mūsų šalies rinkoje vykdo Valstybinė ne maisto produktų inspekcija prie Ūkio ministerijos. Todėl visa informacija apie  nesaugių gaminių patekimą į Lietuvos rinką nedelsiant perduota šiai įstaigai, kuri atlieka atvejo tyrimą.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba primena gyventojams, „Senukų“ prekybos centre pirkusiems lėkštes „Lordene“ (21,5 cm, brūkšninis kodas 590413463016), kad gali jas grąžinti prekybininkams ir atgauti sumokėtus pinigus.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (3)

  1. Ramūnas:

    Kinija + Lenkija = kokybės nebus 🙂

  2. mama:

    kiek laiko galima grąžinti? neribotai?

  3. as:

    lietuva lituva gamybos ne buvo ir ne bus

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>