Sensacinga kaina – Gianfranco FERRE manikiūrinė 6.99 lt

Po Naujųjų metų startavęs didysis Maximos išpardavimas į prekybos centrus suviliojo tūkstančius pirkėjų. Tarp didžiulės prekių gausos  žvilgsnis užkliuvo už žinomo visame pasaulyje mados namų vardo – Gianfranco FERRE.  Manikiūrinės kaina,  ant kurios puikuojasi Gianfranco FERRE vardas, tik 6.99 lt.  Pavadinime jokių iškraipymų, garsus vardas užrašytas tokiu pat šriftu, kaip skelbiama oficialiame Gianfranco FERRE interneto puslapyje.

Ar gali Gianfranco FERRE manikiūrinė kainuoti mažiau nei du eurus?

Maximos įvaizdžio ir komunikacijos departamento direktorė Lina Muižienė buvo lakoniška: „šias prekes mes perkame iš Olandijos tiekėjo, kuris yra atsakingas dėl licenzijų bei prekinių ženklų panaudojimo savo tiekiamoms prekėms. Jūsų minimos manikiūrinės yra originali prekė.“

Kreipiamės į žmones, kuriuos drąsiai galima vadinti brangių prekinių ženklų žinovais. „Prekybos centruose, tokiuose, kaip Maxima, garsių mados namų prekių būti negali. Jos parduodamos vadinamuose boutiquose, yra aukščiausios kokybės ir pakankamai brangios. Man neteko prekiauti Gianfranco FERRE, bet tai vienas brangiausių prekių vardų,“ – nevartok.lt sakė mados žinovė Asta Valentaitė.

Išgirdusi, kad Maximoje parduodamų Gianfranco FERRE manikiūrinių kaina 6.99 lt, moteris nuoširdžiai nusijuokė – “FERRE už tokią kainą būti negali”.

Lietuvoje oficialūs Gianfranco FERRE atstovai yra žinoma įmonė “Du broliai”. Teiraujamės, kiek kainuoja Gianfranco FERRE prekės?

“Paprastas raktų pakabukas kainuoja 550 lt, rankogalių sąsagos 700 – 1200lt. Visos kitos prekės kainuoja tūkstančiais,“ – nevartok.lt teigė Gianfranco FERRE atstovas Vaidas Jankauskas. Bendrovės „Du broliai“ savininko nuomone, manikiūrinės su garsiu vardu yra falsifikatas.

„Gal būt jie įsigijo iš olandų, olandai iš kinų ir pan. Kai kurios žinomos parduotuvės vis dažniau ima pardavinėti prekes su garsiais vardais. Jeigu parduotuvė yra oficialiai veikianti, mes galime pranešti oficialiam gamintojui apie tokius faktus. Turėjome patirties su GUCCI suklastotais diržais,“ – teigia Vaidas Jankauskas.

Kaip ten bebūtų, galime tik nusišypsoti – po Maximos išpardavimų, merginos ir moterys net iš giliausių Lietuvos kampelių gali pasigirti turinčios Gianfranco FERRE manikiūrinę.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (7)

 1. Vaida:

  Pirkau žinodama, kad neoriginalas, bet nenusivyliau.Už tokią kaina vienų normalių žirklučių nenusipirksi.

 2. STATAU:

  Gal zinot, kur Huskvarnos pjukla uz dvidesimt litu rasti?Gal Senukai turi?

 3. Jurkis:

  Įdomu, ar kas nors užsiundys prekių ženklų gynėjus ant Maxės?

 4. Pirkėjaz M:

  Iš giliausiu Lt kampeliu merginom vienodai ar ten GFF ar koks NAH-POH, svarbu manikiūrinė už 6,99 O ir miestuose LT manau mažai kas žino garsius brandus- visur taip saknt tundos

 5. Valdas:

  Kad ir zino tas prekes, tas gucci, prada, D&G ar dar GF, bet tai, kad ipirkti gali tik labai mazai zmoniu..Buvau Harrods parduotuveje Londone, tai tu dizaineriu prekiu kainos tokios, kad dauguma panu lietuvoje net ant geresnio rankinuko neuzdirba per metus..

 6. Zinau:

  O gal greiciau tikra kaina :DDD Teko matyti lietuvoje siuvamos MEXX , H&M ir kitu zinomu gamintoju produkcijos savikaina. Paeme m juokas. Parduotuvese atidurusi prdukcija parduodamas su 10000 procentu antkainiu.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>