RIMI aptiktas pavojingas šalmas

Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos Kauno skyriaus Marijampolės poskyris nustatė rinkoje esantį pavojingą produktą – dviratininko šalmą, modelis HB6-5 (rožinės spalvos su piešinukais (gėlės); šalmo tvirtinimo sistema prie naudotojo galvos užsisega plastikine sagtele smakro dirželyje.

Šalmo nugarinėje dalyje yra dydžio reguliavimo sistema (rankenėlė, kurią pasukant, šalmas pritaikomas prie naudojo galvos). Jo korpuse sukonstruotos vėdinimo skylutės ir apsauginis kamšalas (putų polistirolas); šalmo vidinėje dalyje yra lengvai priklijuotos ženklinimo etiketės, kuriuose nurodyta: CE, EN 1078, dydis (52-56 cm), pagaminimo data, svoris (225 g), taip pat būtinos frazės („Šio šalmo negalima naudoti vaikams laipiojant ar atliekant kitokius veiksmus, kai yra pasikabinimo rizika, jei vaikas patektų į spąstus dėl šalmo“).

Specialistai nustatė, kad šalmas labai pavojingas ir yra didelis pavojus susižaloti. Pavojingą šalmą platino prekybos tinklas RIMI.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (4)

 1. Audrius:

  Čia bajeris kažkoks su tokiu pavojingumo nustatymu, ar kas?
  Naudoti ne pagal paskirtį galima bet kokį daiktą.
  Taip išeitų, kad visi daiktai gali kelti pavojų ir reiktų juos išimti iš apyvartos.
  Tegu tėvai prižiūri vaikus, jei jau tokia problema iškyla.
  Specialistai mat atsirado.

  • PoP:

   Jūs nematęs specialistų užrašų, kokie žaislai arba vaikiški aksesuarai kokiam amžiui yra pavojingI?…. ypač vaikams iki 1 metų… arba iki 3 metų….. Keistas jūsų pyktis 🙂

 2. Drasius:

  Ta sudo inspekcija suda mala bet svarbu kad vaikas nepasismauge.

  • Snobas:

   Straipsinis absoliučiai neargumentuotas, tik dar vienas žurnalistinis išsišokimas. Kodėl tas šalmas pavojingas – kokie pavojingo šalmo požymiai? Paaiškinkite neišmanančiai publikai. Tik populistiniai šūkiai be jokios konkrečios informacijos. Jei jau rašote tkias skambias frazes – prašau argumentuoti.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>