Radijo bangomis valdomi automodeliukai gali kenkti

„Latvijoje uždrausta prekiauti nekokybiškais žaislais, o Lietuvoje MAXIMA prekiauja radijo bangomis valdomais modeliukais“, – nevartok.lt teigė Markas.

„MAXIMA šiais žaislais – laiške nurodomais radijo bangomis valdomais auto modeliukais neprekiauja.

Vienu iš dviejų nurodytų automobiliukų modelių mūsų parduotuvėse niekada ir nebuvo, prekyba kitu modeliuku, gavus informaciją iš kolegų latvių, kad jie neatitinka šiai prekei keliamų reikalavimų – skleidžia elektromagnetinius trikdžius, trikdančius šalia esančių elektronikos prietaisų darbą, buvo sustabdyta dar šių metų rugpjūčio pradžioje.

Apie tai, vadovaujantis LR įstatymais, kaip ir dera buvo įspėti mūsų pirkėjai. Įsigiję keliamus reikalavimus neatitinkantį  automobiliukų modelį mūsų parduotuvėse, jie turėjo galimybę šią prekę grąžinti.

Taip pat prevenciškai iš prekybos buvo išimti ir kiti to paties tiekėjo šių žaislų modeliai. Taigi įsigyti šių žaislų mūsų parduotuvėse galimybių nėra“, – nevartok.lt aiškino MAXIMOS komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (1)

  1. Laura:

    Prieš kelias dienas šios firmos radijo bangomis valdomų mašinų labai daug mačiau Norfos bazėje Vilniuje….

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>