Po įrangos atnaujinimo ėmė strigti populiariausi telefonai SAMSUNG GALAXY SIII

Po paskutinio įrangos atnaujinimo ėmė strigti vieni populiariausių išmaniųjų  telefonų SAMSUNG GALAXY SIII.

„Telefonas ėmė skleisti papildomą informaciją. Tai pliusas, tačiau paspaudus tam tikras funkcijas telefonas „meta juodą lauką“ ir tik tada atveria kontaktus, yra sulėtėjęs. Parašius ir išsiuntus žinutę pastebimas sinchronizacijos sutrikimas, tai yra siunčiant sms, žinutės tekstas raibuliuoja. Kalbėjau su draugais, kurie turi tokius pat telefonus. Problemos tokios pat. Tačiau dar vienas pliusas, atsiradęs lietuviškas meniu. Kitiems tai minusas, užimantis didesnę dalį ekrano. Telefonas tapo ženkliai lėtesnis. Gal ne viską parašiau, nes nesu toks geras išmaniųjų telefonų žinovas. Bet tikiuosi ši informacija žmonėms pravers“, – nevartok.lt sakė SAMSUNG telefoną turintis Renaldas.

Dėkojame Renaldui už minformaciją.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: ,

Komentarai (6)

 1. andrius:

  o tai kokia buvo gamykline androido versija ir kokia versija yra dabar? siaip man su gamykline versija jau atejo lietuviu kalba.

 2. Opium:

  Šiaip tai technologijos yra labai jautrus dalykas ir visko pasitaiko, nieks nėra apsaugotas nuo tokių atsitikimų. Nešk į garantinį ir pataisys nemokamai.

 3. katinas:

  Tas išlendantis juodas laukas prieš adresatus tai žiauriai erzina.Dar raibuliuoja siunciamos sms.Gal susitvarkys vėliau.

 4. to i2:

  turiiu, bet taip nebuvo 🙂 nors telefonas tai kazkoks suletejes, bet pats kaltas, prisiinstaliuoju zaidimu

 5. Rita:

  As susiduriau su problema. po atnaujinimu tik tada kada buna uzrakintas ekranas man atsiranda mikrofono zenkliukas. kaip man ji panaikinti???????????????

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>