Po apsipirkimo internete galvos skausmas, kaip atsiimti pinigus

Tokie rūbai siūlomi pirkėjams

„Nepirkite nieko iš Facebooke puslapio Vardiniai drabužiai visiems https://www.facebook.com/pages/Vardiniai-drabuziai-visiem/412718662156136 žmogus, kuris prašo pervesti pinigus už prekes TADAS BALTONIS yra jau pagarsėjęs savo nesąžingumu, gaila, kad apie jį paskaičiau tik po to, kai pervedžiau pinigus į jo banko sąskaitą. Po poros savaičių parašė, kad gavo brokuotą prekę (aš manau, kad jis jos net nebuvo užsakęs), taigi, kai atsisakiau priimti prekę, niekaip negaliu atgauti  pinigų.

Kreipiausi į vartotojų teises, man patarė kreiptis į policiją, kadangi tai smulkus  sukčiavimas ir svetimo turto pasisavinimas apgaulės būdu. Jau keletą metų naudojuosi internetinėmis parduotuvėmis, bet su apgaule susidūriau pirmą kartą“, – nevartok.lt skaitytojus įspėjo Dainė.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (11)

 1. tadas:

  gal pries rasanat tokius straipsnius reiktu ponia pasitikrinti banko saskaita nes jums pinigai pervesti jau senai kai tik buvo duoti jusu rekvizitai!! turiu visus irodymus uz toki poelgi galime jus paduoti ir i teisma! mes rinkome 24000 like du metus ne tam kad zmones apgaudineti kaip jus tai teigiate!

  • Anonimas:

   Laba diena Tadai, turiu ir as su Jumis problemu, kadangi mane uzblokavote „Vardiniai drabužiai visiems“ rašau čia. Aš jums pervedžiau 66eurus, o jus man grazinote 28. Kreipsiuos ir as i teisesauga, taip reikalai nesidaro. Jei noretumete issisiskinti kitais budais, bukite malonus ir susisiekite su manimi.
   I jusu banko saskaita pinigus pervedziau 2015 12 07. 66 eurai, mano inicialai L.C. laukiu jusu apsisprendimo .

 2. indeed:

  nesupratau, jūs čia save taip pasireklamavote..

 3. daine:

  atsiprasau todo nepatikrinau saskaitos.nezinau kaip istrinti

 4. jhg:

  galva trauk gaideliui

  • Anonimas:

   Reikia pirkti normaliose parduotuvese internetinese, kur yra israsomos saskaitos, galimi prekiu grazinimai ir t.t. , nebus jokių problemų, o ir prekės originalios, iš tikrų gerų tiekėjų. Yra tokių parduotuvių Lietuvoje jau ne viena, pvz neseniai atsidare moterims http://www.brandress.lt/

 5. Apgautas pirkėjas:

  Nuoširdus perspėjimas visiems:
  Iš pradžių pigiau-vėliau gaunasi brangiau.
  Uogos.lt pardavė nekokybišką prekę, kuri sugedo. Paprašius pagal garantinį raštą ją sutaisyti – du mėnesius visaip siuntinėjo prekę iš vieno padalinio į kitą-gaišino laiką, kol aš pats nunešiau į taisyklą, kur per 15 min. už 25 Lt sutaisė.

 6. ......:

  Ir as pinigu is sito tado neatgaunu.su juo dar ir ausryte dirba kartu.plauna pinigelius is visu.kreipiuosi rytoj su visais irodymais ,ju adresais, nesamoningom zinutem i policija.

 7. Vika:

  Tadai ar tiketis prekiu arba grazinkit pinigus,o jai ne bus rasomas pareiskimas…

 8. Mielas Tadai, gal malonėsit grąžinti už striukę pinigus, kurios taip ir negavau po jūsų amžinų, melagingų pažadu, jau atsibodo jūsų blokavimai ir atsakomybės neturėjimas, gana elgtis kaip mažvaikiui o atsakyt už savo veiksmu ir gražinti pinigus!!!

 9. Rasa:

  Pirkau švarką, atsiuntė su ištampytais siūlais, etiketėje visai ne tas gamintojas kaip ant atsiųsto rūbo. Pardavėjas nebeatsako į žinutes. Nepasitikėkite! Aferistai!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>