Pigu.lt aptiktos pavojingos vaikų maitinimo kėdutės (papildyta Pigu.lt komentaru)

kedute1keduteValstybinės ne maisto produktų inspekcijos Vilniaus skyrius nustatė rinkoje esančius 2 pavojingus gaminius (susižalojimo pavojus):
– aukštą vaikų maitinimo kėdutę „Active New“, modelis „Active New Formula“, „Active New Ocean“, „Active New Tuti“. Gaminio kilmės šalis – Lenkija. Gamintojas – „Milly Mally,
– aukštą vaikų maitinimo kėdutę „Sun Baby 2 in 1“,įvairių spalvų. Gaminio kilmės šalis – Lenkija. Gamintojas – „Sun Baby“ .
Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos produktų saugos įstatymu, Inspekcijos Vilniaus skyrius 2014 uždraudė UAB „Pigu“tiekti į rinką šiuos pavojingus gaminius, įpareigojo pašalinti juos iš rinkos, įspėti vartotojus apie riziką susijusią su pavojingais gaminiais bei teikti informaciją dėl tolimesnių veiksmų eigos.

„Pigu.lt pradėdama prekybą bet kokiomis prekėmis, kaip ir visi kiti mažmeninės prekybos rinkos dalyviai, vadovaujasi tiekėjo pateiktais prekės kokybės atitikties sertifikatais. Kaip juridinis asmuo, asortimente turintis milžinišką kiekį skirtingų prekių ir produktų, Pigu.lt neturi jokio pagrindo savarankiška iniciatyva abejoti pateiktu sertifikatu; šis prekės ženklas yra populiarus Lietuvoje ir rinkoje yra labai daug juo pažymėtų produktų.
Pigu.lt, tik gavusi Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos pranešimą, nedelsiant ėmėmės veiksmų ir priemonių informuodama el. paštu ir registruotu paštu savo pirkėjus, įsigijusius šias prekes. Pirkėjams buvo sudarytos sąlygos grąžinti prekes, o Pigu.lt įsipareigojo kompensuoti klientams jų patirtas išlaidas.
Pigu.lt nuolat dirba maksimaliai stengdamasi užtikrinti parduodamų prekių kokybę. Tai patvirtina faktas, jog šis atvejis yra pirmas tokio tipo atvejis per visą Pigu.lt veiklos istoriją Lietuvoje.
Nuoširdžiai atsiprašome vartotojų už galimai patirtus nepatogumus ir informuojame, kad vartotojai bet kada gali grąžinti nekokybiškas prekes ir atgauti patirtas išlaidas“, – nevartok.lt sakė Pigu.lt generalinis direktorius Dainius Liulys.

 

 

 

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>