Per išpardavimus rūbai pabrangsta net HUMANOJE

„Išpardavimai net Humanose – „lietuviški“…….. Neseniai užsukau į netoli namų esančią Humana parduotuvę, žvalgiausi įdomesnių drabužių sau arba mamai. Atkreipiau dėmesį, kad daugelis prekių buvo gan brangios; nelabai norėtųsi už kai kurias iš jų mokėti tiek, kiek prašoma. O labiausiai nustebino kai kurių drabužių, kurie yra dar su gamintojo arba parduotuvių etiketėmis, kainos.

Neįtikėtina, kokias kainas tokiems daiktams „nustačiusi“ Humana. Pavyzdžiui, vieni moteriški marškiniai, kainavę 9.99 eurų, buvo su nuolaidos lipduku ant etiketės – 3.99 eurų (litais būtų apie 14), o Humana užklijavo etiketę ant šių marškinių – 22 litai! Paradoksalu, bet tokį kelią apkeliavęs drabužis, atsidūręs lietuviškoje Humanoje, vėl pabrango! Nuotrauką prisegu. Ps. tų marškinių taip ir nepirkau. Ranka nekyla tiek mokėti“, – nevartok.lt pasakojo Simona.

Dėkojame Simonai už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (3)

  1. Cesarius:

    nauji rūbai pigiau nei dėvėti.

  2. gjjjj:

    puikus pastebėjimas! tikrai kainos humanoje išpūstos:(

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>