Pavojingos kėdės ir JYSK , ir BAUHOF parduotuvėse

Valstybinė ne maisto produktų inspekcija ėmė aktyviau medžioti nekokybiškas prekes galinčias sukelti pavojų vartotojams. Prekių ieškota ne kažkur turguje, o žinomose parduotuvėse „JYSK“ ir „BAUHOF“.

Inspektoriai surado ir nustatė, kad tam tikros kėdės kelia pavojų susižaloti. Tad jeigu pirkote šias kėdes, būtinai grąžinkite pardavėjams. Nerizikuokite savo sveikata.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (4)

  1. jysk:

    brokuoto brudo sandeliai parduotuvese

  2. Pirkeja:

    pirkau ,tokia metaline kede kaip foto,tik juodos spalvos,besedint suluzo .nepatvarios o mokejau 20 LT

  3. Baisu… net normaliose parduotuvėse galima rasti prekių kurios pavojingos žmogui. Svarbiausia, kad pamatytu visi nusipirkę šią žinią.

  4. Jurga:

    Juk tokio tikpo kedes nera skirtos sedeti nuolat, ypatingai sulankstomos. Jas manau naudoja tik kokiose isvykose ar kai prireikia papildomų kedzių. Na, bet esu tokios nuomones, jog biuro kedes reikia pirkti biuro baldais ar kedemis prekiaujancioje imoneje, minkstus baldus is minkstu baldu gamintojo, o ne ten, kur prekiaujama absoliuciai viskuo. Taip tikrai gausime gerokai aukstesne kokybe. O mineti prekybos centrai taip, yra zinomi, populiarus, bet tikrai negarsejantys ypatinga kokybe.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>