Pasitikrinkite 1999 ir 2005 m. pagamintas „Bosch“ ir „Siemens“ indaploves. Gali būti bėdų!

„BSH Home Appliances AB“ filialas Vilniuje kviečia tarp 1999 ir 2005 m. pagamintų „Bosch“ ir „Siemens“ indaplovių savininkus pasitikrinti, ar jų įtaisams galioja šių metų rugpjūčio mėnesį bendrovės savanoriškai inicijuota saugumo patikrinimo akcija. BSH taip toliau tęsia saugumo patikrinimo akciją, siekdama pasiekti maksimalų skaičių galimai pavojų keliančių indaplovių naudotojų.

Nustatyta, kad labai retais atvejais „Bosch“ ir „Siemens“ dėl priekinės panelės defekto indaplovės gali perkaisti ir sukelti gaisro pavojų. BSH ir toliau vartotojams siūlo nemokamą įtaiso remontą jų namuose ar 20 proc. nuolaidą įsigyjant naują „Bosch“ ar „Siemens“ indaplovę. BSH kviečia vartotojus aplankyti interneto svetainę www.dishcareaction.lt arba paskambinti nemokamu klientų aptarnavimo numeriu 00800-19081908. Jeigu negalite susisiekti nurodytu telefonu, maloniai prašome skambinti 52140080 Vilniuje ir sužinoti, ar jūsų indaplovėje galimas defektas, o taip pat gauti papildomą informaciją apie tai, kaip suteikiama pagalba.

„Tęsiame šią saugos akciją, norėdami pasiekti kiek galima daugiau indaplovių vartotojų. Jei jūsų indaplovė galimai pažeista, patariame jos nejungti, kol mūsų meistras nesuremontavo ar nepakeitė įtaiso. Atsiprašome visų vartotojų dėl nepatogumų, kuriuos gali sukelti ši saugumo patikrinimo akcija“, – sakė Maja Wikman Ulrich, „BSH Home Appliances“ atstovė spaudai.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (1)

  1. Manau, kad šias indaploves jau reiktų pakeisti naujomis. Čia radau labai didelį šių prekių gamintojų pasirinkimą. Galiu pastebėti, kad naujosios yra funkcionalesnės ir ir patogesnės. http://www.tarnas.lt/laisvai-statoma-buitine-technika/indaploves.html

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>