NORFA požiūrį į pirkėjus išreiškia tvarka parduotuvėje

„Šį savaitgalį teko lankytis NORFOS parduotuvėje Vilniuje Justiniškių g. 91. Netekau žado, kai pamačiau išvartytus batus. Kai kurie žmonės knaisiojosi juose nieko nesusigaudydami, kiti stengėsi tą krūvą aplenkti iš tolo. Vaizdelis baisus, tačiau niekas iš personalo nekreipė dėmesio.

Nesusilaikęs paklausiau vienos iš darbuotojų, ar ji matė, kokia betvarkė parduotuvėje. Atsakė: „mačiau, na ir kas, čia taip jau kelios valandos.“ NORFOS norma pagalvojau. Bet gal nutiko kokia nelaimė. Juk visko pasitaiko…

Tačiau kitą dieną apsilankęs toje pačioje NORFOJE pamačiau nepasikeitusį vaizdą, viskas išvartyta ir išmėtyta. Išvada paprasta: NORFAI pirkėjas dzin, kaip koks praeivis, atėjo, praėjo ir nuėjo savo keliais.

Tada ir prisimeni tą auksinį posakį – „praktiški žmonės renkasi už NORFOS“,- nevartok.lt pasakojo NORFOJE apsilankęs Vaidas.

Dėkojame Vaidui už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (20)

 1. Borisas:

  Na taip tvarka Norfoje jau senai pamirsta, nebesuprantu tu zmoniu kurie vis dar lankosi siame tinkle…
  Renkuosi geriau Maxima, IKI, RIMI…

 2. as:

  As pati dirbau prekybos centruose ne vienerius metus (ne norfoi) ir visai nesistebiu siuo vaizdeliu ne pardavejos kaltos o laukiniai zmones kurie isvercia tuos batus. juk nepastatysi atskiro zmogaus tvarkyti po kekvieno vercencio tvarkyt.Zmonems truksta kulturos o ne pc tvarkos…juk per diena zmoniu tukstanciai praeidami vis uzkliudo kokia preke numeta ant zemes spekit kiek is ju ja pakelia 😀 cia tas pats pamatavo ir numete juk kam idet atgal i dezute ir tvarkingai padet juk ne musu darbas pardavejos susitvarkys..

  • pardaveja:

   pritariu zmones laukiniai ,mamos vaikams leidzia daryti zaislu skyriuij ka jie nori kol pacios apsiperka issirenka prekes,o pardavejos isdeda prekes akcijas ,vienas priejas numeta ,kitas ir ir taip gaunasi baisi tvarka ,namie matyt taip pat daro

   • Rima:

    Sudarykite sąlygas , kad mamos ramiai apsipirktų ir neverkšlenkite, dažniausia net ir paklausus pas jus , amžinai nieko nežinote, ypač taikoma nuolaida ar ne, jau nekalbant kas kur padėta.
    O jei dirbant savo darbo nežinote, kad su tais pačiais žaislais ar saldumynaais yra prekybininkų strategiją, kad kuo žemiau sudėti , kad vaikai pasiektų ir tėvams keltų isterijas, tai nesistebėkite ir vaikų elgesiu parduotuvėse, nevisi suaugią atsispiria pagundoms, o vaikai dar labai įtakojami jūsų apgaulių ir strategijų, jau nekalbant apie reklamą. Todėl dirbkite savo darbą ir nebumbėkite.

    • juozukas:

     O koks protingas tėvas vedasi savo snarglių į prekybcentrį? Ko? Kad pasikultūrintų? ar kad keltų isterijas ir vartytų prekes ir tuo pačiu mažiau motinėlei nervus graužtų? Susikooperuokit ir apsipirkinėkit kaip normlūs žmonės, o ne dievai iš dangaus nusileidę. Nežino mat, kuriam šikpopieriui akcija pritaikyta… pzdc.

     • Amonas:

      Visiškai pritariu juozukui. As nesuprantu to mąstymo, kad vaikui leidžiama viskas. Gal as kitaip buvau auklėtas, bet man protu nesuvokiama TOKIA vaiko laisvė. Teoriškai, daiktai esantys prekybos centre, yra jo nuosavybė, tad kol pirkėjas nenusipirko jo, elgesys su tuo daiktu/produktu yra normuojamas (ne veltui už sugadintą prekę reikalaujamas užmokestis). Nejaugi leidžiate savo vaikams eiti ir imti, pvz, praeivio akinius, kaimyno vazas? Kažin. Tai kodėl vaikams yra leidžiama imti „svetimus“ daiktus prekybos centre? Tai nėra pc kaltė, kad prekės yra sudėtos nuo žemės, o ne aukščiau nei 1,5m stenduose, kur „mažiai“ nepasiektų jų. O jei tokie stendai ir atsirastų, ką darytų žmonės sergantys mažaūgiškumu? Aiškiai jie gyventų be saldainių ar kitų gražių dalykėlių. Be to, prekybos centram tai taip pat būtų didelis nuostolis: dėl „iškirptos 1,5m zonos nuo žėmes“, prekybos centrų plotai padidėtų mažiausiai 2 kartus, nes pritrūktų vietos prekėms, o tada būtu jau nusišovimas surasti ką nors akropolio maximoj…
      Kitas dalykas, man regis, pardavėjas NEPRIVALO mokėt VISŲ tuo metu esančių akcijų ar tikslių prekių vietų. Isivaizduokit situaciją: ateinu prie kasos ir be jokios eilės, sutrukdydamas kito žmogaus apsipirkimą, klausčiau pardavėjos „ar šiandien yra akciją (kad ir tam pačiam juozuko paminėtam) tual. popieriui „Grite“ su jazminų kvapu, žalios spalvos ir ramunėlių paveiksliukais?“… Pardavėja ar kiti salės darbuotojai nėra kompiuteriai, kurie greit priimtų naują informaciją, o seną lyg niekur nieko užmirštų. Nors gal ir tokiais tapo… Reiks mėsininkės paklaust, kurioj lentynoj yra 5w klampumo alyva MAZ’ui.

     • irena:

      gal cia labiau amonui .visko pardavejai gal ir nesuziures bet sales darbuotoja gal turetu zinot kad akcija baigesi pries savaite ir nyimt reklamini uzrasa .norfa = valkatynas

     • Rima:

      Visi normalūs tėvai vedasi vaikus į parduotuvę, ir nežinau , nei vieno kuris nesivestų. Tuo tarpu mes ir esame normalūs, ar nepatinka tradiciniai ???

    • Vita:

     oi , tik nereikia, jei vaikas negauna uzsigeisto daikto , nereiskia , kad galima nugriauti parduotuve , o jei toks peniukslis vercia parduotuve, vadinasi mamyte nelabai turi pagarbos darbuotojams , kurie ta darba dirba ir viska sudelioja . As turiu 4 vaikus nuo 2iki7 metu ir iejus i parduotuve tokiu problemu nekyla, cia jau auklejimo ir tevuu beda 🙂

    • Jolanta:

     Mamos turi vaikus namie palikti ir ramiai sau eiti apsipirkti, o ne temptis tuos vaikus valandų valandas po parduotuves ir dar reikalauti, kad „joms sąlygas ramiai apsipirkti sudarytų“, kažkoks absurdas

 3. Indigo:

  Matosi, kad Norfa batų akcijikę pavarė… Užsidirbti nori, o salygų tam nesudaro. Reikėjo bent porą papildomų stovų batams paruošti, sugrupuoti dėžutes pagal batų modėlį, jų dydį, spalvą ir nepriversti pirkėjus jaustis nepatogiai, renkant vos ne ant grindu pateikta prekę jusų pačių sutvertame haose. „Praktiškose“ Norfose salės darbuotojų nedasišauksi, ir negausi jokios informacijos apie prekę, nes čia praktiškai taupo darbuotojų skaičiaus dėka. Papildoma įranga turėjo pasirūpinti administracija, jei planavo prekiauti dideliu avalinės skaičiumi. Per tokį godumą eilinį kartą nukenčia Norfos prekybinio tinklo reputacija. Nesusitvarkote nei su maisto nei su pramonės prekių prekyba.

  • juozukas:

   Ai nu…. Pasikalbėkit geriau jau su prekybos centro direktoriais ir pasiaiškinkit kokia jų politika šiuo klausimu. Man atrodo, aš galvoju… Man atrodo, kad retas čia kažką begalvoja.

 4. Labas:

  Stebiuosi, kaip apsilankiusį Norfoje Vaida, filmuojant prekybinėje salėje, neužpuolė apsauga ir neišplėšė iš rankų fotoaparato? Klaipėdoje didžiojoje Norfoje buvo užpultas pirkėjas, daręs nuotrauką iš jų skelbimų lentos. Apsauginė, kaip „tarnybinis šuo“, jega išplėšė fotoaparatą, sulaužiusi jo dangtelį. Pasirodo, kad filmuoti Norfos parduotuvėse griežtai draudžiama. Viskas, kas vyksta parduotuvės viduje – komercinė paslaptis. Bet matosi, kad vis dažniau tos paslaptys, kaip ylos išlenda iš užrištų maišų…

 5. Pantera:

  Ir maximoj buvo tas pats kai batams buvo 40 % nuolaida.

 6. Jūratė:

  Nesuprantu, kas gali pirkti tuos norfų ar maximų batus, negi žmonės tokie turtingi, kad už tokios baisios kokybės batus negaili mokėti pinigų

  • juozukas:

   mano batai iš maximos nešiojami štai jau 5 metus.Nesuplyšę, nepraradę išvaizdos. Mokėk rinktis, nes pirkdamas už 500 Lt gali tokį fuflo nusipirkt, kad verksi ne dieną ir ne dvi.

   • Batų žinovas:

    Ką čia dėl batų paistai tinginys naraliuotas, turbut sėdi nejudant visą dieną, savo dupą augini, tai ir norfiniai batai po 5 metus nesusidėvi. O tu su jais palakstyk po 12 val per dieną, kaip žmonės dirba, tada ir pašnekėsim .

 7. AUŠRELĖ:

  Tikriausiai toji NORFOS apsauginė yra labai gerai maitinama. Gerų kaulų gauna iš parduotuvės direktoriaus, kuriam tarnauja, todėl taip ir puola ant žmonių. Pamegink tu kitoje parduotuvėje taip užpulti pirkėją, tai iškart lėksi iš darbo lauk.

  • juozukas:

   ne, nelėksi. Tik žmonės kažkodėl kaip maži vaikai. Žino savo teises, bet pareigų nežino arba jas ignoruoja.

 8. Baisu nu.. Dėl to niekad ten ir neapsipirkinėju

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>