Ne visų internetinių parduotuvių pirkėjai sulaukia prekių

„Iš internetinės parduotuvės  www.testukai.lt bandžiau užsisakyti nėštumo testų, nes iš pirmo žvilgsnio jų kaina tikrai gera, lyginant su vaistinių kainomis. Puslapyje ryškiom raidėm parašyta „Prekių pristatymas nemokamas!!! Užsakant, prie pasirinktos prekės paryškintai parašyta „Šių prekių pristatymas gali užtrukti iki 5 dienų. Tebunie iki 5dienų, tai ne iki 5 savaičių. Po savaitės laiko negavusi prekių parašiau laišką į info@testukai.lt (el.pašto adresas nurodytas jų puslapyje) pasiteirauti, kokios problemos ir kada gausiu prekę už kurią sumokėjau. Tačiau atsakymo nesulaukiau nei po dienos, nei po 2. Taip pačiai kaip ir nesulaukiu užsakytos prekės“, – nevartok.lt sakė 20 vnt. nėštumo testukų užsakiusi Sigita.

Mergina 29,90 Lt pervedė Janinai  Stripinienei. Tiesa, internetinės parduotuvės puslapyje nėra nurodyta  nei įmonės, nei fizinio asmens duomenų, nėra ir jokio adreso.

Šiuo atveju Sigitai galime tik patarti: nesulaukus žadėtos prekės kreiptis į policiją.

Dėkojame Sigitai už informaciją.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (12)

 1. .:

  Koks puslapis, toks ir prekiu pristatymas 🙂

 2. Vadas:

  Testukai.lt savininkas:

  Užsakovo inicialai Ž.D.
  El. pašto adresas d.ziviliukas@gmail.com

  Pagal e-maila gugle daug jo skelbimu …

 3. Diana:

  Man ta pati situacija su Janina Stripiniene is http://www.testukai.lt. Nei prekiu nei atsakymo i laiskus jau nuo rugsejo 25dienos. As kreipsiuosi i policija, ne del to kad kad gaila pinigeliu bet del to kad neapgaudinetu kitu…

  • *:

   tai jūs kreipkitės, ko jūs laukiat?? o jei žinot – surinkit daugiau nukentėjusių ir kreipkitės

 4. Sigita:

  Diana, is kurio Jus miesto esate?
  Matot p, *:, nesinori is kart uzsiundyti teisesauga.

  • *:

   gal VMI gali pasakyti, ar toks asmuo ta p.pardavėja apskritai yra registravusis, pajamas rodo?.. 😀

 5. Dovile:

  Aš taip pat pakliuvau į šias pinkles užsisakiau už 68 Lt prekių ir nieko jokio atsakimo nesulaukiu. Gal kas jau kreipėsi į policiją ir turi kokių nors žinių apie šią aferistę ?

 6. K:

  O siaube, kaip gailiuosi, kad prieš darydama pavedimą nepaieškojau daugiau info.. Pakliuvau ir aš.. Susirašiau visą turimą info ir ką.. Teks keliauti į policiją. O gal kas turit daugiau žinių?

 7. AA:

  as testukus uzsisakiau lapkricio 28 d. Iki dabar negavau prekiu. Rasiau du kartus i ju emaila, jokio atsakymo. As jau keleta kartu anksciau esu is ju pirkusi, pirmus pora kartu pristate prekes gan greitai, o paskutinis pristatymas (balandi) uztruko jau ilgokai, gera menesi. Dabar jau praejo daugiau nei menuo. Turiu issisaugojusi ju voka kad tureciau ju adresa atgalini jei neatsiustu prekiu. Ju adresas Perkunkiemio g. 14-39, Vilnius. Jei gyvenciau Vilniuje, tikrai nueiciau ten pasiziureti.

 8. AA:

  2013-01-15 kreipiausi raštiškai į policiją dėl testukai.lt sukčiavimo ir mano sumokėtų pinigų grąžinimo (95 Lt).
  2013-02-25 testukai.lt grąžino man pinigus.

 9. besidominti:

  Idomu,kokia dabar situacija,taip pat su pristatymu ar kas nors i geraja puse?

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>