Naminių vandens filtrų skirtumai vartotoją privertė abejoti jų kokybe

Vandens filtrų kainų skirtumai verčia vartotojus ieškoti pigesnių kainų. „Dafi“ vandens filtrą MAXIMOJE nusipirkęs Naglis įtarė, kad pigesni filtrai gali būti nekokybiški.

„Turiu BRITA filtrą. Tačiau jų kasetės labai brangios. MAXIMOJE radau pigesnių universalių  „Dafi“ filtro kasečių. Prieš naudojant filtrą, kasetę pagal instrukciją būtina išmirkyti inde su vandeniu, po to tą vandenį du kartus išpilti. BRITOS kasetės visada plūduriuodavo indo viršuje, o „Dafi“ kasetė iškart paskendo lyg įmestas akmuo. Keisčiausia tai, kad ir vanduo per ją bėgo labai greitai, tarsi nefiltruojamas“, – nevartok.lt sakė Naglis.

Naglis nurodė, kad „Dafi“ kasetes importuoja bendrovė „Akvatechnika“.

„Sunku suprasti, kodėl vartotojui kilo tokios abejonės. Jeigu žmogus abejoja dėl kokybės reikia tikrinti filtruojamo vandens kokybę, ar tam tikros medžiagos buvo išvalytos. Filtro kasetes gamintojai užpildo skirtingais audiniais, vanduo gali bėgti skirtingu greičiu. Tačiau tai nereiškia, kad vanduo blogai filtruojamas. Kiekvienas gamintojas turi savų gudrybių ir jas naudoja. Pirkėjas neturėtų galvoti, kad nusipirko brokuotą kasetę“, – nevartok.lt sakė bendrovės „Akvatechnika“ vadybininkas Karolis.

Dėkojame Nagliui už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , , , , ,

Komentarai (6)

 1. negi:

  negi dar vis dar yra idiotu kurie perka vandens filtrus? 😀

  • anegi:

   dar vis yra idiotų kurie nežino, kad pas Lietuvos vandens vartotojus vanduo nevienodos kokybės.

   • jooo:

    O tu bent pasidomek giliau ka vanduo praranda po filtravimo ir ka pasisavina is tu filtru… Begalviai eiliniai zmogeliai naudos bet ka, ka pasiulys, protingesnis zmogelis pasidomes apie filtravimo procesa ir galutini rezultata…

 2. VILDIS:

  jeigu parduoda-vadinasi yra ir bus,po to ir jų užaugę vaikai pirks…

 3. Cesarius ( Vilnietis ):

  manau nuo tų filtrų galima daugiau susirgti nes vanduo pereina per plastiką ir ten esančią visą hemiją .

 4. Ela:

  As isigijau blue filters ir neturejau dar jokiu problemu,garantija suteike 5metams,plius 50metu servizo aptarnavimas nemokamas. Gal del to,kad jie vokiskos kokybes, gyvuoja jau 16metus pasaulyje. Lietuvoje kiek supratau jie naujokai! Kaina netokia jau didele vardan geros sveikatos. 7kaseciu su osmosu. ! Is vieno krano bega isvalytas vanduo skirtas maisto ruosimui , o is kito prisotintas reikiamais mineralais kaip Ca, Mg, Na ir K. Molekuline vandens valymo sistema blokuojasi automatiskai,kiek skaiciau komentarus kitur niekur kitur neteko nieko panasaus girdeti. Tik as pasiielgiau va taip: pasiiemiau keletos kompaniju vandenuka pameginimuj, o is tiesu nunesiau ji i labaratorija ir po rezultatu issirinkau musu seimai tinkamiausia varianta. Taip,kad nesvarbu is ko perkate, koks kompanijos pavadinimas, pasiimkite ju vandenuka ir istirkite ji,tada neteks pinigeliu mesti i bala ir nesijausite apgauti.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>