Nagus siūlė klijuoti su nuodais

Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos Šiaulių skyrius nustatė rinkoje esančius pavojingus priklijuojamus plastikinius nagus su jų pritvirtinimui skirtais klijais:

Prekių kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą – 3304 1000 00. Gamintojas – „Winning International Company Limited“, Ningbo, Kinija. Gaminio kilmės šalis – Kinija.

Inspekcijos Šiaulių skyrius uždraudė V. Šutkaus IĮ „1001 smulkmena“ tiekti į rinką šiuos pavojingus gaminius, įpareigojo pašalinti juos iš rinkos ir įspėti vartotojus apie riziką, susijusią su pavojingais produktais.

Pateiktų į rinką priklijuojamų plastikinių nagų su jų pritvirtinimui skirtų klijų sudėtyje – ingredientų sąraše – nurodyta cheminė medžiaga dibutilftalatas, kuri pagal Lietuvos higienos normų reikalavimus yra draudžiama naudoti kosmetikos gaminių gamybai bei draudžiama tiekti į Lietuvos rinką.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>