Muitininkai laimėjo NIKE bėgimą ir sulaikė netikrus NIKE sportbačius

Jau antrąjį kartą Lietuvoje organizuoto renginio „Nike Aš bėgu“ bėgime dalyvavo ir Lietuvos muitinės pareigūnų komanda. Penkių kilometrų distanciją pasirinkusi komanda distanciją įveikė per 25 min. 32 sek. ir užėmė pirmąją vietą.

O Kauno teritorinės muitinės pareigūnai kartu su Kauno Dainavos policijos komisariato pareigūnais atliko patikrinimus Dainavos mikrorajono turgavietėje.

Patikrinimai atlikti siekiant nustatyti, ar nevykdoma prekyba prekėmis, kurios pagamintos be prekės ženklų savininkų leidimo, t. y. pažeidžiant intelektinės nuosavybės teises.

Patikrinimų metu sulaikyta sportinės avalynės, pažymėtos „Adidas“, „Nike“, „Puma“ ir „Reebok“ prekių ženklais.

Sulaikytos prekės saugomos Kauno policijos komisariate, kur yra atliekamas tyrimas dėl galimo intelektinės nuosavybės teisių pažeidimo.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , , , ,

Komentarai (1)

  1. Cesarius ( Vilnietis ):

    kas dar perka batus turguje ? Aš jau kelis metus perku tik DEIHMAN ten batai originalai , duoda kasos kvitą ir tt . Iš čia tikrai nereklama . ir dar pigiai 200 lt. nuostabūs batai .yra ir pigesnių .

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>