MAXIMOJE pirkti automobilio kilimėliai sutrupėjo vos pradėjus juos naudoti

maxima_kilimelis„Akcijos metu MAXIMOJE įsigijome automobilio kilimėlius KAUFTEC. Patraukli kaina suviliojo, bet kokybė greit nuvylė. Neprabėgo ir mėnuo, kaip kilimėlis po mano kojomis tiesiog sutrupėjo. Gaila sumokėtų pinigų už nekokybišką daiktą. Rekomenduočiau atsakingai rinktis šio gamintojo prekes MAXIMOJE. Pastebėjau, kad kilimėliais ir toliau prekiaujama“, – nevartok.lt pasakojo Vaidas.

„Apgailestaujame, kad klientas įsigijo nekokybišką prekę. Vadovaujantis prekių kokybės kontrolės sistema, kilimėliai buvo patikrinti šalyje, kurioje jie pagaminti. Patikros metu kilimėlių danga atitiko keliamus kokybinius reikalavimus, jokių papildomų įtrūkimų kilimėliuose neatsirado, tad jie pripažinti kaip atitinkantys kokybinį standartą ir jais buvo leista prekiauti. Gavę informacijos, kad kilimėliai galimai nekokybiški, savo ruožtu pradėjome kilimelis_kauftecvidinį tyrimą, apie galimai nekokybišką gaminį operatyviai informavome gamintoją. Be išsamių papildomų tyrimų pasakyti, kodėl kilimėliai taip greitai susidėvėjo, išties sudėtinga. Gali būti, kad tai pavienis gamybinis brokas (kiekvienam kilimėliui reljefiniai įspaudai atliekami individualiai , presavimo metu naudojama temperatūra taip pat reguliuojama), pasitaikęs dėl technologinio proceso nesilaikymo ar pažeidimo.
Suprantame kliento apmaudą, vertiname savo klientų lojalumą, tad nepriklausomai nuo vidinio tyrimo rezultatų, klientui grąžinsime pinigus, sumokėtus už kilimėlius“, – nevartok.lt sakė MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (4)

  1. Fikas:

    va pasirodo del ko jie subirejo ,bet man praejo pusmetis

  2. tikra tiesa,kazkada pirkau kilimelis giminis suplyso.:

    be to valytuvai nekokybiski pirkau netinka fiksatoriai valytuvu.ir nepatvarus tarsi is skardos sulinksta.

  3. Kaip ir su daugeliu kitų gaminių: kiek moki, tą ir gauni. Nėra ko stebėtis. 🙂

  4. Vis tik manau, kad tokius dalykus geriau pirkti specializuotose parduotuves, o ne prekybos centruose. Galbut sumokesite kiek brangiau, bet gausite garantuotai kokyiska preke, juk perkama ne vienai dienai ir net ne vieneriems metams

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>