MAXIMOJE net nerūdijančio plieno virduliai rūdija

„Gerokai prieš metus nusipirkau MAXIMOJE nerūdijančio plieno korpuso virdulį „Vulcano“. Plastmasinio dangtelio smarvė laikėsi labai ilgai.

Tačiau nerūdijantis plienas ėmė staiga rūdyti. Esu turėjęs ne vieną virdulį, tačiau tokių stebuklų nevyko. Galėtų tuomet ant dėžutės MAXIMA užrašyti: „nerūdijančio plieno korpusas. Verdant vandenį gali surūdyti“, – nevartok.lt sakė virdulio kokybe nusivylęs Egidijus.

„Ačiū už informaciją, kurią mes persiuntėme mūsų tiekėjams.  Šiai dienai  pagal nuotraukų fragmentus sunku nustatyti kokios partijos tai yra gaminys, ir dėl kokių priežasčių atsirado išorinių pažeidimų. Natūralu, kad klientas, apie metus naudojantis  arbatinuką, nėra išsaugojęs čekio, pagal kurį būtų galima atsekti kuris tai yra gaminys tiksliai ir kokios jo gamybai buvo naudojamos žaliavos.

Taip pat nėra pateikta jokių duomenų apie šio arbatinuko eksploatacijos sąlygas, kurios galėjo įtakoti pažeidimus. Gal klientas galėtų mums pristatyti šį gaminį, mes perduosime tiekėjams, kad jie pagal patį arbatinuką nustatytų pažeidimo priežastys, kurių ateityje galėtų išvengti.

Tokiais atvejais visada patariame kreiptis į mūsų parduotuvių administraciją arba kokybės specialistus, kad pažeidimo priežastys būtų nustatytos kaip įmanoma greičiau, o klientui nekokybiška prekė būtų pakeista arba grąžinti pinigai“, – nevartok.lt sakė MAXIMA atstovė ryšiams su visuomene Olga Malaškevičienė.

Dėkojame Egidijui už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (6)

 1. just:

  tai kokio velnio perkat maximoj pigiausia no name produkta ir po to skundziates. dziaukites, kad metus atlaike.

  • as:

   Man tai nuostaba kelia kaip zmones nesupranta kas yra kainos ir kokybes santykis… Jei nusiperki virduli uz tarkim 200lt tai zinai kad jis tarnaus n metu ir kokybe turi buti auksciausia, jei perki virduli uz tarkim 20lt tai zinai kad nusipirkai labai pigu daikta ir apie kokybe galvoti net nereiketu… jei pusmeti tarnaus ir tai dar stebuklas…

 2. ZV:

  nerūdijantis plienas pagal maxima.nerealu 🙂

 3. Simas:

  parasykite dar apie maximos elektronines prekes, kurios sugenda ta pacia diena.

 4. Anonimas:

  Susigundžiau ir aš „Vulkano“ arbatinuku iš maximos.79 lt, šiais laikais nėra jau labai pigi prekė. Bet deja teko nusivilti. Plastmasės kvapas net po 10 virimų nedingsta,arbatos gerti neįmanoma, o arbatinis tipo plieninis. Jau atsiranda ant dugno smulkiu rudelių dėmės. Naudojamas buvo tik tris dienas. Kažkoks šlamštas! Bandysiu susigrąžinti pinigus:( ir pirkti už 200 lt

 5. irma:

  O as pirkau maximoje irgi vulcano pries 7 metus, nezinau ar man pasiseke ar todel, kad vandeni vartojame is vandens filtro, jis tik po 7 metu sugedo.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>