MAXIMA pirkti vaikiški batukai: padas atsilupo pakeliui į namus

OLYMPUS DIGITAL CAMERA„Noriu pranešti apie nekokybiškus mergaitiškus batukus pirktus MAXIMOJE. Su jais nukeliavom tik nuo parduotuvės iki namų (kelionė autobusu vos 5 stotelės) vos prisilietus batukų prie kažko iškart atsilupa viršutinis sluoksnis, nors nebuvo šlapia, bet atsiklijavo net padukas. Batukai pirkti akcijos metu, bet ar dėl to ju kokybė gali būti tokia“, – nevartok.lt pasakojo Kristina.

„Išties apgailestaujame ir atsiprašome klientės dėl pasitaikiusio gamybinio broko. Klientę, su pirkinių čekiu kviečiame kreiptis į parduotuvę, kurioje buvo įsigyti mergaitiški batukai ir jai bus nedelsiant sugrąžinti sumokėti pinigai. Savo ruožtu, gavę informacijos apie nekokybišką prekę, mes nedelsdami kreipėmės į šių batukų gamintoją bei patikrinome jo mums pristatytus dokumentus. Gamintojas mums buvo pateikęs visus privalomuosius prekės kokybę patvirtinančius dokumentus. Prekė atitinka visus reikalavimus, keliamus jos saugai, saugių cheminių medžiagų naudojimui ir pan. Imsimės papildomos analizės, kad nustatytume batukų dangos stiprumą ir atsparumą dilimui. Užklausą dėl papildomų šių batukų kokybinių parametrų jau išsiuntėme ir gamintojui. Tiek akcijų metu, tiek ir kasdien siekiame prekiauti tik kokybiškomis prekėmis“, – nevartok.lt kalbėjo MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (2)

  1. Sigita:

    Šaunuolė mama,kad netyli ir viešina tokį dalyką.

  2. Jurgita:

    Jokio cia mamytes saunumo nematau, jei perka sss kokybes batukus mazam vaikui – ka pirko ta ir gavo. Nematau cia jokio baisumo-juk per 14d. visada galima susigrazinti pinigelius.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>